İŞTE ÇUKUR’UN YENİ YILDIZLARI

çukur-1

Final bölümünde Yamaç ile İdris Koçovalı’nın silahlarını birbirlerine doğrulttukları sahneyle ekran başındakileri şaşkınlığa uğratan Çukur dizisinin 3. sezonunda kadınların gücü konuşulacak. Koçovalı Ailesi’nin kadınlarıyla birlikte hikayeye hangi yeni isimlerin dahil olacağı merakla bekleniyordu. Hem beyazperde hem de rol aldığı dizilerle geniş bir kitleye ulaşan kuşağının en başarılı oyuncularından Damla Sönmez ile genç ve yetenekli oyuncu Hazal Subaşı, Çukur’da kartlar yeniden dağıtılırken dengeleri değiştirecek.

Çukur’da Damla Sönmez’in canlandıracağı Efsun ile Hazal Subaşı’nın hayat vereceği Nehir’in, hikayeyi nasıl etkileyeceği merakla bekleniyor.

İşte dizinin 2 yeni yıldızı hakkında bilmeniz gerekenler…

Damla Sönmez, 3 Mayıs 1987 yılında İstanbul’da dünyaya geldi. İstanbul Saint Joseph Fransız Lisesi’nden mezun olduktan sonra Fransa‘da Paris Sorbonne Üniversitesi’nde Tiyatro eğitimi aldı. Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuarı’nda yarı zamanlı 2 yıl keman 1 yıl piyano dalında öğrenim gördü. Yeditepe Üniversitesi Tiyatro Bölümü’nden mezun oldu. 2004 yılında Camdan Pabuçlar dizisi ile ilk oyunculuk deneyimini yaşayan Damla Sönmez; Güllerin Savaşı, Şubat, Türkan, Gece Gündüz, Emret Komutanım, Bir Aşk Hikayesi, Sen Aydınlatırsın Geceyi, Deniz Seviyesi, Uzun Hikaye, Çakal, Mahpeyker Kösem Sultan, Kurtuluş Son Durak, Kampüste Çıplak Ayaklar gibi yapımlarda rol aldı.

Hazal Subaşı 2 Mayıs 1996 yılında İzmir’de dünyaya geldi. İzmir Ekonomi Üniversitesi’nde Halkla İlişliler ve Reklamcılık bölümünde eğitim gören olan Hazal Subaşı, 2015 yılında katıldığı Miss Turkey yarışmasında üçüncü seçildi. Güzellik yarışmasında dereceye girdikten sonra oyuncu olmaya karar vererek bu yönde eğitimler aldı. TRT 1 ekranlarında yayınlanan; başrolü Erkan Meriç ile paylaştığı Adını Sen Koy dizisi ile ilk oyunculuk deneyimini yaşadı ve başrol oynadı. Şimdilerde Çukur dizisinde Nehir karakterine hayat veren Hazal Subaşı 1.66 metre boyunda, 53 kilo ve Boğa burcu.

BİMANŞET