AVCI: ANTRENÖRLÜĞÜM SORGULANAMAZ

309168

Kötü bir sezon başlangıcı yapan Beşiktaş’ta hedefteki isim teknik direktör Abdullah Avcı, “Antrenörlüğüm sorgulanamaz” dedi.

Avcı “Her maç parça parça mesajları veriyor. Milli takımın santrforuyla sezona başlayamadık. Benim antrenörlüğüm sorgulanamaz. Ben tırnaklarımla kazıyarak geldim. 10 senede şampiyonluğa oynayan takımlar ikişer kez beni istedi. Ben sınavları geçtim. Antrenörlüğüm sorgulanamaz ama performansım sorgulanabilir. Seçeneklerim başka da olabilirdi ama ben de Beşiktaş’ı istedim. Ligin başındayız.” dedi.

“Seyircinin verdiği destekle oyuncular her şeyi denediler. 85 dakika kazanma arzusuyla oynadık. Enteresan bir durum yaşıyoruz başladığımızdan beri. Umarım bu hafta sonu sakat oyuncuların dönmesiyle daha iyi olacağız. Bu haftayı iyi atlatıp milli takım arasına iyi girmek istiyoruz” diyen Avcı, şu ana kadar her şeyin başlarına geldiğini ama bu şansızlığı kıracaklarını söyledi.

Tecrübeli teknik adam Adem Ljajic’in performansından da memnun olmadığını ve kendisine ilettiğini söyledi. Avcı, Pazar günü oynatmak için Burak Yılmaz’ı bu maçta tercih etmediğini ifade etti.

Abdullah Avcı “Beşiktaş ile 3 yıllık sözleşme imzaladım. Yolumuza çalışarak ve odaklanarak devam edeceğiz” dedi.

BİMANŞET


Leave a Reply

Your email address will not be published.