DP İSKELE İLÇE KONGRESİ GERÇEKLEŞTİRİLDİ

74229542_2514065188683084_3561827111696072704_n

Demokrat Parti , Genel Kurultay öncesinde İlçe Kongrelerine hız kesmeden devam ediyor. İskele İlçe Kongresinde İlçe Başkanlığına Mustafa Çetinkayalı , Kadın Örgütü Başkanlığına Meryem Gürler ve Gençlik Örgütü Başkanlığına Metin Genç seçildi.
Anıt Gazinosu’nda gerçekleşen 11. Gazimağusa İlçe Kongresi’nde ise , Divan , Dr. İsmail Başarır’ın başkanlığında Türker Yüksel, Ali Tunçtaşlı ve Seda Türkoğlu’ndan oluştu.


Kongre , Saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın ardından Demokrat Parti Kurucu Başkanlarından Sn. Mustafa Adaoğlu, Demokrat Parti Milletvekili Sn Serdar Denktaş, Demokrat Parti Genel Başkan Vekili Sn.Afet Özcafer, Demokrat Parti Genel Başkan Adayı Sn. Fikri Ataoğlu ve oy birliği ile Gazimağusa İlçe Başkanı seçilen Sn. Hayri Orçan’ın konuşmaları ile devam etti.Faaliyet ve mali raporları Seda Türkoğlu okudu.
Demokrat Parti Gazimağusa İlçe Başkanlığı Disiplin Kurulu Başkanlığı’na Yusuf Karataş, Kadın Örgütü Başkanlığı’na Zuhal Keskinel, Gençlik Örgütü Başkanlığı’na ise Hamza Hamzalar getirildi.
Oldukça kalabalık olan kongrede İlçe Kurulları liste halinde takdim edildi.

BİMANŞET


12 comments

Leave a Reply

Your email address will not be published.