SANDAL’DAN DEFNE’YE CEVAP GECİKMEDİ

ask_iddialarinda_mustafa_sandal_cephesinden_defne_samyeli_ye_manidar_yanit_h25772_0f247

Mustafa Sandal’ın hayatını kaleme aldığı ‘Beni Ağlatma’ adlı kitap ile ilk kez ortaya çıkan Defne Samyeli aşkı magazin gündemine bomba gibi düşmüştü. Kitabında Defne Samyeli ile gözlerden uzak aşk yaşadığından bahseden Mustafa Sandal’ın bu iddiasını Samyeli, yalanladı.

MUSTAFA SANDAL’DAN CEVAP GECİKMEDİ

Defne Samyeli’nin bu sözleri üzerine Kanal D ekranlarında yayınlanan ‘2. Sayfa’ programına açıklama yapan Mustafa Sandal, iddialarının arkasında durdu. Sandal, “Defne hanım doğru söylüyor olabilir. Saymadım ama 4 kez görüşmüş ve ben yanlış yorumlamış olabilirim. Ancak, kitabı okuyunca tam olarak neye bozulduğunu da pek anlamış değilim. Keza, altını çizmek isterim ki, onun net ve kararlı duruşundan ötürü zaten bir ilişki yaşayamadığımız yazıyor, yaşadığımız değil!” dedi.

“KİTAPTA ASLA RENCİDE ETMEDEN KENDİSİNE YER VERDİM”

“26 yıl önce annemin yanında görüşmekten çekinmediği için, şimdi çekinebileceğini tahmin edemedim ve küçük bir anektod olarak kitapta asla rencide etmeden kendisine yer verdim” diyen Mustafa Sandal, konuşmasını şu şekilde sürdürdü:

“Aslında; o paragraf bir öz eleştiriydi, okuyunca bunu çok net göreceksiniz. Öyle ki 1 ay önce proje amaçlı özel bir yemekte Polat Yağcı’nın yanında ‘Kitapta benden de bahsettin mi?’ diye soran da kendisiydi. Şaşkınım ama yine de bir hanımefendi öyle diyorsa öyledir ve tartışmaya kapanmıştır, saygı duymak gerekir. Kendisine, birkaç gün önce çıkardığı single’ında da başarılar dilerim”

BİMANŞET


5 comments

Leave a Reply

Your email address will not be published.