KIZININ CESEDİ İLE 3 GÜN AYNI EVDE YAŞADI

90-yasindaki-kadin-kizinin-cesedi-ile-3-gun-a-2-12825095_o

3 gün önce öldüğü tahmin edilen kadının 90 yaşındaki annesinin ölen kızı ile 3 gündür aynı evde yaşadığı ortaya çıktı.

KAPIYI KIRIP İÇERİ GİRDİLER

Dün akşam saat 20.30 sularında Beşiktaş Muradiye Mahallesi Muradiye Deresi Sokaktaki 4 katlı binada meydana geldi. Edinilen bilgiye göre annesi Şaziye Altuntaşlar (90) ile birlikte yaşayan Nesrin Altuntaşlar’ın (57), yakınları 4 gündür haber alamadı. Bunun üzerine eve gelen Nesrin Altuntaşlar’ın oğlu, kötü kokuların geldiğini fark etti. Daha sonra gelen komşular, kadının oğluyla birlikte kapıyı kırarak içeri girdi.

KADIN TEDAVİYE ALINDI

İçeri giren komşular ve Altuntaşlar’ın oğlu annesinin odada yattığını gördü. Ağır kokular nedeniyle içeride durulmayarak sağlık ekiplerine haber verildi. Haber verilmesi üzerine olay yerine polis ve sağlık ekipleri sevk edildi. Olay yerine gelen sağlık ekipleri, yaptığı ilk kontrolde Şaziye Altuntaşlar’ın yaşadığını, Nesrin Altuntaşlar’ın ise öldüğünü belirledi.

Ekipler, anneyi hastaneye kaldırarak tedavi altına aldı. Olay yerine gelen polisin yaptığı incelemenin ardından kadının cesedi adli tıp morguna kaldırıldı. Öte yandan kadının hayatını 3 gün önce kaybettiği ve yaşlı kadının 3 gündür ölen kızı ile aynı evde yaşadığı öğrenildi. Kötü kokular nedeniyle komşular ve çevredeki vatandaşlar maske takarak durabildi.

90 yaşındaki kadın kızının cesedi ile 3 gün aynı evde yaşadı

BİMANŞET


5 comments

Leave a Reply

Your email address will not be published.