SURVİVOR 2020’DE İLK ELENEN İSİM BELLİ OLDU

yarisson_16_9_1582057939-880x495

Survivor’da ilk eleme heyecanı yaşandı. Adaya veda eden isim oylama sonucu belli oldu. Seyircilerin oylaması ile ilk eleme adayı olan Fatma Günaydın ardından 2 eleme adayı daha belirlendi. Survivor’da adaya veda eden isim böylelikle Survivor tarihinde en erken elenen isim oldu.

SURVİVOR’DA KİM ELENDİ?

Survivor Ünlüler Gönüllüler yarışmasında bu akşam eleme için ada konseyi toplandı. Survivor’dan ilk elenen isim Pazar günü yapılan oylama sonucu belli oldu. Eleme potasında olan Makbule Karabudak en az oyu alarak adaya veda eden ilk isim oldu.

Seyircilerin belirlediği oylamada Ceyhun ve Cemal Can, eleme adaylarını belirlemek için seçildi. Ceyhun, eleme adayı olarak Makbule ismini söylerken, Cemal Can ise Evrim Keklik’i eleme adayı olarak belirledi. Eleme adaylarının belirlenmesinin ardından adaya veda eden isim Makbule Karabudak oldu.

 

ÜNLÜLERE KÖTÜ HABER

Acun Ilıcalı, konseyde Ünlüler takımına kötü haberi  paylaştı. Acun Ilıcalı Survivor’un henüz ilk gününde sakatlanan Uğur Pektaş’ın yarışmaya devam edemeyeceğini ifade etti. Acun Ilıcalı ayrıca Şaziye İvegin Üner’in de sakatlığı nedeniyle Survivor’a devam edemeyeceğini açıkladı.

BİMANŞET


10 comments

Leave a Reply

Your email address will not be published.