BAFRA – ÇAYIROVA YOLUNDA KAZA: 2 YARALI

TRAFİK KAZASI

Bafra Çayırova anayolunda saat 4:10 sıralarında iki aracın çarpışması sonucu trafik kazası meydana geldi. Kazada CJ 430 plakalı araç sürücüsü 30 yaşındaki Onur Deniz Demirkaya ile aynı araçta yolcu olarak bulunan Sezgin Çelik yaralanarak Mağusa Devlet Hastanesi’ne kaldırıldı.

NEFESİNDE YÜZDE 78 ALKOL TESPİT EDİLDİ

Polis Basın Subaylığı’ndan yapılan açıklamaya göre kaza, saat 4.10 sıralarında Bafra – Çayırova anayolunun 1’inci kilometresinde oteller yolu üzerinde meydana geldi.

Kazanın 30 yaşındaki sürücü Onur Deniz Demirkaya’nın kullanımındaki CJ 430 plakalı araç ile nefesinde yüzde 78 alkollü içki tesiri altında Çayırova istikametinden Bafra’ya doğru seyrettiği sırada dikkatsizlik ve ihmalkarlığı sonucu yolun solunu muhafaza etmeyip sağ şeride geçmesi sonucu oluştuğu bildirildi.

Demirkaya’nın kullanımındaki CJ 430 plakalı araç ile o esnada sağ şeritte seyir halinde bulunan 57 yaşındaki Nail Arter yönetimindeki FR 202 plakalı aracın önünü tıkaması sonucu iki aracın çarpıştığı belirtildi. Kazada yaralanan Demirkaya ve Çelik’in sağlık durumunun iyi olduğu öğrenildi.

BİMANŞET


5 comments

Leave a Reply

Your email address will not be published.