Bimanşet, Bidergi Tasarım Ajans’ın haber portalıdır.  Önemli  gelişmeleri hızlı bir şekilde sunmak amacıyla oluşturulmuştur.

BİDERGİ TASARIM AJANS
Hizmet verdiğimiz alanlarda, kaliteyi yükseltmek müşteri memnuniyetini ön planda tutmak, dünyadaki gelişmeleri yakından takip ederek, ülkemizde de uygulanmasını sağlamak, mesleğimizin ve sektörümüzün gelişmesine katkı sağlayacak çalışmalarda bulunmaktır.
MİSYONUMUZ
Faaliyet gösterdiğimiz alanlarda iletişimi sağlamak, sorunları tespit edip çözüm yollarını oluşturmak, deneyim ve bilgi birikiminin paylaştırılmasına katkıda bulunmaktır. Müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerinin yanı sıra kamuoyundaki yönelimlere sizin pencerenizden yaklaşıyoruz. Böylece hem sunduğumuz hizmetin içeriğini hem de müşterilerimizin aksiyonlarını en ayrıntılı şekilde belirleme olanağına sahip oluyoruz.
Ajansımız İngilizce Türkçe Bidergi Kıbrıs, Rusça Türkçe Bigaste Россия ve son olarak yeni hayata geçireceğimiz Rusça Türkçe İngilizce (Turizm Bakanlığı destekli) HORECA Hotel Restoran ve Cafe Rehberi ile büyümeye devam ediyor.
PROFESYONEL GRAFİK TASARIM
Katalog & Broşür& El İlanı Tasarımları, Özel Bilboard Tasarımlar, Profesyonel Retaç, Dergi Kapak Tasarımları, Fuarlara Özel Grafik Çalışmalar
KURUMSAL KİMLİK ÇALIŞMALARI
Firmalara Özel Kurumsal Logo, Logo Type, Katvizit, Fatura, Matbu Evrak ve bu alandaki tüm evrakların tasarımı baskısı, Ürün ve tesis fotoğraf çekimleri.
MATBAA BASKI
Katalog & Broşür& El İlanı Tasarımları, Fuarlara Özel Vinil Uygulama ve Baskılar, Bina Giydirme, Araç Giydirme çalışmaları
AJANSIMIZIN FARKI
Müşterilerimizi çok iyi tanımak anlamak ve içselleştirmektir. Her biri kendi alanında seçkin ve değerli bir yere sahip olan müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini kavramadaki başarımız, tüm üretme yeteneğimiz ve hiç yitirmediğimiz heyecanımız bizi kulvarımızda ayrı bir noktaya taşıyor.