“KIRGINLIKLARI SOSYAL MEDYADA DEĞİL, İÇİMİZDE HALLEDELİM”

ubp-lefke-2

UBP’den yapılan açıklamaya göre, “Gençler Sorunları Değil, Çözümleri Konuşuyor” sloganıyla düzenlenen UBP 1. Lefke İlçesi Gençlik Paneli gerçekleştirildi.

“KİMSE SİZE ALTIN TEPSİDE FIRSAT SUNMAZ, KENDİNİZ YARATACAKSINIZ”

Başbakan Ersin Tatar panelde yaptığı konuşmada “bulunduğu makama gençliğinden bu yana çok çalışarak geldiğini” belirtti ve gençlere hitaben,  “Uğraşıp çalışacak, fırsatlar yakalayıp kendinizi geliştireceksiniz. Kimse size altın tepside fırsat sunmaz. Siz kendinize fırsat yaratacak, ortaya çıkan fırsatları akıllı bir şekilde, iyi değerlendireceksiniz. Her zaman için öğrenmeye, tecrübeden yararlanmaya, ülkenizi, halkınızı, devletinizi sevmeye önem vereceksiniz” dedi.

“KIRGINLIKLARI SOSYAL MEDYADA DEĞİL, İÇİMİZDE HALLEDELİM”

“Ülkede ekonomik sıkıntılar yaşandığını, yapılması gereken pek çok şeyin yapılmadığını anlatan Başbakan Tatar, “kendilerinin temel hedefinin ülkenin daha güzel günler görmesi, sorunların geride bırakılması olduğunu, bunun için çalıştıklarını “ kaydetti.

Ersin Tatar, gençlere büyük önem verdiklerini, bu amaçla gerek parti içinde, gerekse hükümet çalışmaları çerçevesinde önemli adımlar atmayı hedeflediklerini kaydetti.

Tatar, parti ve ülke için birlik beraberlik çağrısı da yaptı ve “Sosyal medyada bir birimizi üzerek, mesajlarla bir birimizi yaralayarak değil, konuşarak sorunlarımızı aşmaya çalışmalıyız. Kırgınlıklarımızı konuşarak aşar, birbirimize sarılsak, daha da güçlenerek ileriye gideceğiz” dedi.

BİMANŞET