“BİLET FİYATLARININ DÜŞÜRÜLMESİ İÇİN ÇALIŞMALARA DEVAM”

ÜNAL ÜSTEL

AnadoluJet, Kuzey Kıbrıs’a düzenlenen uçuş seferlerindeki bilet fiyatlarında yüzde 5 ile 10 arasında indirim kararı aldı. Konuyla ilgili konuşan Turizm ve Çevre Bakanı Ünal Üstel, kararı sevindirici bulduğunun altını çizerek, ileriye dönük çalışmaların olacağı müjdesini verdi. Ünal Üstel, başta Türkiye Cumhuriyeti Cumhurbaşkanı olmak üzere, yetkililere teşekkürlerini iletti.

“DİĞER ALANLARDA DA BİLET FİYATLARININ DÜŞÜRÜLMESİ İÇİN ÇALIŞMALAR DEVAM EDECEK”

Üstel, diğer alanlardaki bilet fiyatlarının düşürülmesi için de çalışmaların devam edeceğini, adımların atılacağını, yetkililer ile temasların süreceğini söyledi.Bakan Üstel, Anadolu Jet’in KKTC’ye düzenlenen seferlerdeki uçuş bilet fiyatlarında kampanyayı hayata geçirerek, yüzde 5 ile 10 arasında indirime gitme kararı aldığını duyurdu.

“KAMPANYA 21 HAZİRAN 26 ARALIK ARASINDA”

Kampanyanın, 21 Haziran 2019 ile 26 Aralık 2019 tarihleri arasında satın alınan biletlerde geçerli olacağını işaret eden Üstel, AnadoluJet’in almış olduğu indirim kararına teşekkür etti.

“AZ GÖRÜLSE DE GELECEK İÇİN ÖNEMLİ IŞIK”

Üstel, söz konusu alınan yüzde 5 ile 10 arasında indirim kararının bilet fiyatlarında az olarak görülse de gelecek için önemli bir ışık olduğunun altını çizdi.

ÜSTEL’DEN ERDOĞAN’A DESTEK TEŞEKKÜRÜ

Turizmin daha iyi bir yere gelmesi için çalıştıklarını ve çalışmaya devam edeceklerinivurgulayan Turizm Bakanı Ünal Üstel, Türkiye Cumhuriyeti Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Kuzey Kıbrıs’a yapılan uçuşlardaki bilet fiyatlarının düşmesi konusunda çok önemli bir desteği olduğunu dile getirdi.

“TÜRKİYE’YE YAPACAĞIMIZ ZİYARETLERDE FARKLI ADIMLAR ATILACAK”

Kıbrıs Türk halkı adına Erdoğan’a teşekkür ettiğini belirten Üstel, “Türkiye’ye yapacağımız ziyaretlerde de farklı adımların atılacağını düşünüyorum”ifadelerini kullandı.

KAMPANYA BİLGİLERİ…

AnadoluJet’in sitesinde yer alan bilgilere göre kampanya şu şekilde: “AnadoluJet, yolu Kuzey Kıbrıs’tan geçen yolcularına kaçırılmayacak bir fırsat sunuyor!

BİLETLEME VE UÇUŞ TARİHLERİ: 21 HAZİRAN – 26 ARALIK 2019

% 5 İndirim Kampanya Koşulları:

Kampanya, AnadoluJet’in Kuzey Kıbrıs’a veya Kuzey Kıbrıs’tan İstanbul Sabiha Gökçen, Ankara, Antalya, Adana, İzmir ve Gaziantep’e direkt seferlerinde ve tüm aktarmalı seferlerinde geçerlidir.

Kampanya, 21 Haziran – 26 Aralık 2019 tarihleri arasında satın alınacak biletlerde ve 21 Haziran – 26 Aralık 2019 tarihleri arasındaki gerçekleştirilecek uçuşlarda geçerlidir. (09 – 18 Ağustos, 30 Ağustos – 01 Eylül, 25 – 29 Ekim ve 15 – 24 Kasım 2019 tarih aralıkları kampanya kapsamında değildir.)

Kampanya kapsamında satın alınacak biletlerde vergi ve harçlar hariç, net bilet ücretleri üzerinden Kıbrıs(Ercan) varışlı ve çıkışlı tüm biletlemelerde yetişkin yolcu tipinde geçerli % 5 indirim uygulanacaktır.

AnadoluJet mobil uygulaması ve web sitesinden yapılacak biletlemelerde ödeme sayfasında kredi kartı seçeneği ile devam edildikten sonra Promocode alanına KIBRISBES kodunu girin. Uygula butonuna basarak kampanyadan yararlanın. (Uygula butonuna basıldığında indirimli tutar ekrana yansıyacaktır.)

Kampanya, Jetgenç, çocuk ve bebek yolcu tipinde geçerli değildir.

Kampanya kapsamında alınan biletlerde orijinal bilet kuralları geçerlidir.

Çoklu uçuşlarda promosyon kodu geçerli değildir.

İndirim kodu rezervasyon, EFT ve internet bankacılığı ödemelerinde kampanya geçerli değildir.

Bu kampanya diğer kampanya ve indirimlerle birleştirilemez.

AnadoluJet, kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

%10 İndirim Kampanya Koşulları:

*KIBRISBES indirim kodunu girerek biletleme yaptıktan sonra açılan bilgilendirme sayfasında yolcu bilgilerinin altında yer alan “Kampanya Bilgileri” alanından “promosyon kodunu al” butonuna tıklayarak size özel indirim kodunuzu almanız gerekmektedir.

*Promosyon kodunuzu bir sonraki Kıbrıs uçuşunuzda kullanmak üzere kaydetmeniz gerekmektedir. Bilgilendirme sayfası kapandıktan sonra koda ulaşma imkanınız bulunmamaktadır.

*Size özel sunulacak %10 indirim sağlayan promosyon kodu sadece % 5 indirim kodu ile yapılan rezervasyonda bulunan yolcular tarafından bir sonraki Kıbrıs uçuşlarında kullanılabilir. Rezervasyonda bulunmayan bir ad/soyad için bu indirim kodu geçersiz olacaktır”

(K.POSTASI)

BİMANŞET


Leave a Reply

Your email address will not be published.