MEHMET TOPAL’DAN İLK AÇIKLAMA!

5d012bf966a97c23b2be21bb

Fenerbahçe’de bir dönem, son dakika gelişmesiyle kapandı! Sarı-lacivertli kulüp, 7 yıldır Fenerbahçe forması giyen Mehmet Topal’la yolların ayrıldığını resmen duyurdu.

Fenerbahçe’nin yaptığı açıklamada Mehmet Topal’la dün akşam yapılan karşılıklı anlaşma sonucunda ayrılığın gerçekleştiği belirtilirken şu ifadeler kullanıldı:

“Bu kararın hem Fenerbahçemize hem Mehmet Topal’a hayırlı olmasını dileriz. Kendisine bugüne kadarki tüm hizmetleri ve kulübümüze yaptığı değerli katkılar için teşekkür eder, bundan sonraki hayatında başarılar dileriz”

MEHMET TOPAL’DAN İLK AÇIKLAMA!

Mehmet Topal da ayrılık haberinin ardından bir açıklama yaptı. Menajerinin aracılığıyla konuşan tecrübeli futbolcu şunları söyledi:

“Fenerbahçe Spor Kulübü’ne transfer olduğum Haziran 2012’den bu yana tek isteğim ve amacım; bu asırlık çınarın başarılara imza atmasına katkı sağlamaktı. Bunun için de terimin son damlasını kadar çalıştım, çabaladım. Ancak özellikle bu sezon boyunca yaşanan yorucu olaylar nedeniyle; ne kulübüme, ne de bana daha fazla zarar gelmemesi için zor, hatta çoğu kişinin cesaret edemeyeceği bir karar aldım. Teşekkürlerimle”

BİMANŞET


Leave a Reply

Your email address will not be published.