“ZAYIF YA DA KALIN DEĞİL, ALEYNA TİLKİ’YİM”

26062019153123-1561563083

Son dönemlerde Aleyna Tilki’nin bayram tatilinde çekilen pozları sosyal medyanın gündeminde yerini aldı.

Fotoğraflarda Aleyna Tilki’nin kilolarından tutun da giydiği bikiniye kadar her şeyi eleştirilmişti.

Kilosuyla ilgili eleştiriler öyle bir boyuta geldi ki Aleyna da suskunluğunu sonunda bozdu ve eleştirilere kendi tarzına yakışır bir cevap verdi.

“Evet, Bodrum tatilim çok konuşuldu, kilo aldığım için…’Zayıf ya da kalın değilim, Aleyna Tilki’yim’ demiştim.””Evet, Bodrum tatilim çok konuşuldu, kilo aldığım için…’Zayıf ya da kalın değilim, Aleyna Tilki’yim’ demiştim.””Evet, Bodrum tatilim çok konuşuldu, kilo aldığım için…’Zayıf ya da kalın değilim, Aleyna Tilki’yim’ demiştim.”

“Ruhuma ve bedenime sahip olduğum için çok mutluyum.”

“Çok kilo verdim. Veriyorum, alıyorum. Aleyna Tilki ölçüsü bu işte. Yoğunluğuna göre kilo alıp veren halim yani. Çok seviyorum gerçekten bedenimi, ruhumla çok yakıştığını düşünüyorum. O yüzden de aşırı mutluyum yani. Ruhuma ve bedenime sahip olduğum için çok mutluyum.””Çok kilo verdim. Veriyorum, alıyorum. Aleyna Tilki ölçüsü bu işte. Yoğunluğuna göre kilo alıp veren halim yani. Çok seviyorum gerçekten bedenimi, ruhumla çok yakıştığını düşünüyorum. O yüzden de aşırı mutluyum yani. Ruhuma ve bedenime sahip olduğum için çok mutluyum.”

BİMANŞET


Leave a Reply

Your email address will not be published.