BEŞİKTAŞ ARADIĞI İSMİ BREZİLYA’DA BULDU

LUAN
Siyah beyazlılar’da Burak Yılmaz’ın sakatlığı sonrasında forvet transferi için listeye Brezilya’dan bir isim dahil oldu.
Brezilya Serie A ekiplerinden Gremio forması giyen Luan’ın, siyah beyazlıların radarında olduğu ve Beşiktaşlı yetkililerin sambacıyla temas kurduğu öğrenildi. Kanatlarda ve forvet arkasında da forma giyebilen Brezilyalı futbolcunun alternatif pozisyonlarda da kullanılabilecek olması sebebiyle teknik heyetin de onayını aldığı bilgisine ulaşıldı. 1993 doğumlu Luan’ın, Beşiktaş’tan 2 milyon Euro maaş talep ettiği ise gelen haberler arasında.
Siyah beyazlılarda kaleci transferi konusunda da çalışmalar devam ediyor. Abdullah Avcı’nın U19 milli takımının da kalesini koruyan Ersin Destanoğlu’nu beğendiği ve üstüne düşülmesi gerektiğini yardımcılarına söylediği öğrenildi. Beşiktaş’a Loris Karius’tan da iyi haber geldi. Tedavisi süren Alman file bekçisinin, beklenenden daha kısa sürede sahalara dönmesi bekleniyor.
Öte yandan bir internet sitesi aracılığıyla Süper Kupa maçını analiz eden Beşiktaş teknik direktörü Abdullah Avcı’nın Kante hakkında yaptığı yorum İngiltere haber gündeminde üst sıralarda yer aldı ve en çok konuşulan konuların başını çekti.

BİMANŞET


Leave a Reply

Your email address will not be published.