“KENDİMLE DANS” İSİMLİ KİTABIN TANITIM VE İMZA GÜNÜ ETKİNLİĞİ YAPILDI

“KENDİMLE DANS”

Yazar Levent Dirençay’ın, Cumhurbaşkanlığı himayelerinde hazırlanan ve geliri Kemal Saraçoğlu Lösemili Çocuklar ve Kanserle Savaş Vakfı’na bağışlanacak “Kendimle Dans” isimli kitabının tanıtım ve imza günü etkinliği dün akşam gerçekleşti.
Cumhurbaşkanlığı’ndan yapılan açıklamaya göre, etkinliğe, Cumhurbaşkanı Mustafa Akıncı’nın eşi Meral Akıncı, Cumhurbaşkanlığı Müsteşarı Gürdal Hüdaoğlu’nun yanı sıra çok sayıda davetli ve kitapsever katıldı.

ALKALİ VE SAĞLIKLI YAŞAMA DAİR İPUÇLARI…
Konuşmasında, Cumhurbaşkanlığı himayelerinde gerçekleştirilen Kendimle Dans isimli kitabın tanıtım ve imza gününe katılanlara teşekkür eden Yazar Levent Dirençay, alkali ve sağlıklı yaşama dair ipuçları vererek sağlıklı yaşamın önemine değindi. Kitabın içerisinde alkali ve sağlıklı beslenmeye dair ipuçlarının da bulunabileceğini dile getiren Dirençay, konuşmasında insan bedenine zarar veren beslenme şekillerine de değinerek bu tarz beslenmelerden uzak durulmasının önemine işaret etti.
Yaşadığı rahatsızlık döneminde, Cumhurbaşkanı Mustafa Akıncı’nın eşi Meral Akıncı’nın gösterdiği içten ilgi ve alakadan ötürü duyduğu memnuniyeti de ifade eden Dirençay, yaşadığı sağlık probleminin giderilmesine destek veren herkese teşekkür etti.

Kemal Saraçoğlu Lösemili Çocuklar ve Kanserle Savaş Vakfı Başkanı Nevhiz Özer, Kendimle Dans isimli kitaptan elde edilecek gelirin Kemal Saraçoğlu Lösemili Çocuklar ve Kanserle Savaş Vakfı yararına bağışlanacak olmasının kendilerine gurur ve mutluluk verdiğini ifade etti. Özer, 2001 yılında kurulan vakfın gelirinin tamamen halktan gelen bağışlarla sağlandığını söyledi.
Vakfın yürüttüğü faaliyetlere de değinen Nevhiz Özer, Kendimle Dans isimli kitabın hayata geçmesine katkı koyanlara teşekkür etti.
Kitabı yayına hazırlayan Hasan Çakmak da yaptığı konuşmada, kitabın büyük emekler sonucu ortaya çıktığını kaydederek hayata geçmesine destek verenlere teşekkür etti. Çakmak, kitapta hem Levent Dirençay’ın yaşadığı duygusal serüvenin aktarıldığını hem de alkali ve sağlıklı yaşama dair bilgilerin bulunabileceğini belirtti.

BİMANŞET