SATILIK ÇOCUK!

Massive-hunt-for-‘kidnapped-toddler-snatched-by-Uber-driver-and

Bir Uber sürücüsü tarafından kaçırılıp alıkonduğu ve 10.000 dolar karşılığında başka bir kadına satıldığı iddia edilen bir yaşındaki çocuk için Pittsburgh’de devasa bir polis avı başlatıldı.

25 yaşındaki Sharena Islam Nancy, bir yaşındaki Nalani Johnson’ın ortadan kaybolmasından sonra bir yaşındaki çocuğun kaçırılması ve alıkonmasıyla suçlandı. Sanık, polislere, çocuğun babasının, çocuğunu başka bir kadına teslim etmesini söylediğini, çünkü kızını sattığını söyledi. Ancak, çocuğun büyükannesi babanın şok edici kaçırılma olayına karıştığını reddetti.

Allegheny İlçe polisi, babanın memurlarına, kendisinin ve bir arkadaşının, cumartesi akşamı Nancy tarafından sürülen bir arabaya bindiklerini, arabadan inip çocuğu araba koltuğundan çıkarmak için hareket ederken Nancy’nin harekete geçtiğini iddia ettiğini beyan etti.

Tam kapsamlı bir arama başlatıldıktan sonra araba bulundu ve Nancy gözaltına alındı, ancak Nalani kayıptı.

Pittsburgh Post-Gazette, zanlının; babasının çocuğunu yaklaşık 10.000 dolar karşılığı sattığını iddia ettiğini ve talimatlarıyla kızı kızı yol kenarındaki bir kadına teslim ettiğini bildirdi. Ancak, polisler zanlının ifadesinde bahsi geçen arabaya ve kadına dair bir kanıt elde edemediler.

Henüz 1 yaşında olan Nalani’den hala haber alınamazken, küçük çocuğu arama çalışmaları devam ediyor.

BİMANŞET


Leave a Reply

Your email address will not be published.