İLK MAÇI, TARIM VE DOĞAL KAYNAKLAR BAKANLIĞI KAZANDI

850850p32324EDNmainimg-saha

Hasan Ramadan Cemil Devlet Daireleri Arası Halı Saha Futbol Turnuvası, Tarım ve Doğal Kaynaklar Bakanlığı ile KKTC Meclisi ile arasında oynanan karşılaşmayla başladı. İlk maçı, Tarım ve Doğal Kaynaklar Bakanlığı kazandı.

Turnuvanın açılışında Ramadan Cemil İşletmeleri Direktörü Işın Ramadan Cemil ile birlikte Cumhuriyet Meclisi Başkanı Teberrüken Uluçay, Başbakan Ersin Tatar, Tarım ve Doğan Kaynaklar Bakanı Dursun Oğuz , Maliye Bakanı Olgun Amcaoğlu, Milletvekilleri Hasan Büyükoğlu, Mesut Genç ve Erhan Arıklı ile birlikte çok sayıda katılımcı yer aldı.

İbrahim Özsoy tarafından organize edilen geleneksel turnuvanın açılış maçı, KKTC Meclisi ile Tarım ve Doğal Kaynaklar Bakanlığı arasında oynandı. Hasan Ramadan Cemil Devlet Daireleri Arası Halı Saha Futbol Turnuvası’nın başlama vuruşunu Başbakan Ersin Tatar yaparken ilk golü Milletvekili Hasan Büyükoğlu attı

Turnuvanın ilk gecesinde oynanan maçlara yoğun ilgi gösterilirken ilk gün maçlarını emekli hakemlerden deneyimli isim Mehmet Malek yönetti.

BİMANŞET


Leave a Reply

Your email address will not be published.