AJDA PEKKAN’IN PHOTOSHOP MESAİSİ

AJDA HARBİYE

Harbiye Açıkhava sahnesine çıkan Ajda Pekkan konser sonrası sabahlara kadar ekibiyle çalıştı. Servis edilecek fotoğraflarını kendi seçen Pekkan, beğendiği karelere photoshop yaptırdı.

Ajda Pekkan Harbiye Açıkhava’da 6 bin kişiye 3 saat boyunca 30 şarkı şarkı söyledi. Konserden 250 bin TL kazanan süperstar şıklığıyla göz kamaştırdı. Posta’da yer alan habere göre; Pekkan o sabah 1.5 saat spor yaptıktan sonra konser alanına 16.00’da geldi ve kulisinde 16.30’dan 20.30’a kadar şan hocasıyla şarkılarını çalıştı. 21.00’de seyirci karşısına çıkan Süperstar Pekkan’ın konseri 24.00’te bitti.

Pekkan sahnenin ardından 20 dakika dinlendikten sonra 7 kişilik ekibiyle toplantıya oturdu. Pekkan sabahın ilk ışıklarına kadar basına servis edilecek fotoğraflarını kendisi seçti. Usta sanatçı binlerce kare arasından beğendiği pozlara photoshop yaptırdı. Basın bülteninin her satırını kontrol etti. 73 yaşındaki süperstar “Her şeyin mükemmel olmasını istiyorum. Şimdi birkaç saat uyuyalım. Hemen sonraki konsere hazırlanalım. Aynı tempo ve mesai bizi bekliyor” dedi.

BİMANŞET


Leave a Reply

Your email address will not be published.