ANGELINA JOLIE’NİN OĞLU MADDOX, BABASI BRAD PITT İLE İLGİLİ SESSİZLİĞİNİ İLK KEZ BOZDU

insiders-think-angelina-jolie-may-be-using-son-maddox-against-brad-pitt-page-six

Angelina Jolie’nin Brad Pitt ile boşanmasını tetikleyen olayın baş kahramanı olan en büyük oğlu Maddox, babasıyla ilişkisi hakkında ilk kez konuştu. Güney Kore’deki Yonsei Üniversitesi’ne başlayan 18 yaşındaki Maddox’un babasıyla ilgili sorulara yanıt verdiği röportaj In Touch’ta yayınlandı.

Angelina Jolie ile Brad Pitt’in Eylül 2016’da başlayan boşanma davası süresince Maddox ile babasının arasının açık olduğu, Pitt’in, özel jetle ailece çıktıkları bir seyahatte, alkollüyken Maddox ile ciddi bir kavga yaşadığı, hatta oğluna şiddet uyguladığı haberleri gündeme gelmişti. Bu olay, Jolie’nin iki yıllık evliliğini sonlandırmak için Pitt’e boşanma davası açmasını tetiklemişti.

Jolie-Pitt çiftinin altı çocuğundan en büyüğü olan Maddox’a babasının kendisini yeni okulunda ziyaret etmesi halinde ne yapacağı sorulduğunda, “Neler olacağı hakkında bir fikrim yok” yanıtını verdi. Babası Pitt ile ilişkisinin tamamen bitip bitmediği sorusunu ise Maddox, “Her ne olursa olsun” şeklinde yanıtladı. Maddox’un bu sorular karşısında üzgün görünmemesi ve aldırmaz tavırla yanıt vermesi dikkat çekti.

Röportajda yer verilen bilgiye göre Brad Pitt, en büyük çocuğu Maddox ile ilişkisini kesmiş durumda. Us Weekly’nin haberine göre ise Pitt, Maddox’un üniversite planını medyada yayınlanınca öğrendi. Bir kaynağın aktardığına göre, “Maddox, kendini Brad Pitt’in oğlu olarak görmüyor”.

Biyokimya eğitimi almaya başlayan Maddox, bugünlerde Korece öğrenmeye çalışıyor. Angelina Jolie, geçen ay, oğlu Maddox’la birlikte Seul’deki okuluna gitmiş, konuştuğu bir grup öğrenciye oğlundan ayrılacağı için üzgün olduğunu belirterek, “Ağlamamaya çalışıyorum” demişti.

Jolie ve Pitt çiftinin Maddox’un yanı sıra Pax (15), Zahara (14), Shiloh (13) ile ikizler Vivienne ve Knox (11) olmak üzere toplam altı çocuğu bulunuyor. Maddox, Jolie’nin ikinci eşi Billy Bob Thornton ile evliyken Kamboçya’dan evlat edindiği ilk çocuğu. Ünlü oyuncu, Kamboçya’dan evlat edindiği Maddox’un ardından kızı Zahara’yı Etiyopya’dan, Pax Thien’i de Vietnam’dan evlat edindi. Brad Pitt, Angelina Jolie ile evlendikten sonra çocukları nüfusuna geçirdi ve çocuklar Jolie-Pitt soyadını taşımaya başladı.

BİMANŞET


Leave a Reply

Your email address will not be published.