PUBG GÜNCELLEMESİ GELDİ (9.SEZON SAVAŞÇI TEMASI)

pubg

PUBG mobile 9 güncellemesi ‘Savaşçı’ modu ile güncellemeye sunuldu. 400 milyondan fazla indirilmeyle ile oldukça popüler olan oyunun 8. sezonu 12 Eylül’de sona erdi. Güncelleme, Android uygulamalı telefonlar için 124 MB, İOS telefonlar için ise 140 MB boyutunda.

Gelen güncellemenin ödül havuzu 1 milyon dolar olan küresel hazine avı etkinliğini de içerirken 9.sezonun teması Warriors/ Savaşçılar oldu.

Günlük 50 milyon aktif oyuncusu olan PUBG Mobile, aldığı güncellemelerle kullanıcıları sürekli olarak oyunda tutmaya çalışıyor. En yeni PUBG Mobile güncellemesi ile birlikte PUBG Mobile 9. sezon da başladı. PUBG Mobile 0.14.5 güncellemesi ile birlikte bazı yenilikler kullanıcılara sunuldu.

Güncellemede oyuncular, PUBG MOBILE Club Open (PMCO) Güz Sezonu Dünya Finalleri’ne gitme şansına da sahip olacaklar. Bu yeni ücretsiz güncelleme, App Store ve Google Play üzerinden mobil cihazlara indirilebiliyor.

Yeni sezondaki oyun içi etkinliğin ismi “Bir Savaşçının Macerası” olarak belirlendi.

Yeni güncellemeyle birlikte gelen yenilikler arasında görev ve sıralama sayfalarının yenilenmesinin yanında başarım zinciri ilerlemesi, yeni sezon için geri sayım sayacının eklenmesi, Royale Pass’e yükseltenler için yeni kişisel paylaşım sayfası, yeni Haftalık Görev sandık hatırlatıcı yer alıyor. Ayrıca emojilerin artık parçalanabilir olduğunu ve Unknown Cash (UC) satın alarak mükemmel ödüller ve silah kaplaması indirimlerinin kazanılabileceğini hatırlatalım.

BİMANŞET


Leave a Reply

Your email address will not be published.