YILMAZ MORGÜL GÖĞÜSLERİYLE OLAY OLDU!

leopar-desenli-bornozuyla-paylasim-yapan-yilmaz-12459172_7044_m

Türk sanat müziğinin tanınmış isimlerinden olan Yılmaz Morgül, sosyal medya hesabından paylaştığı fotoğrafta göğüsleriyle dikkat çekti.

Geçtiğimiz günlerde katıldığı programda yaptığı açıklamalarla gündem sarsan Yılmaz Morgül, tarzını gün geçtikçe değiştiriyor. Sıkı şekilde spor yapmaya başlayan Morgül uzun süre kaslarıyla çok konuşulmuştu.

GÖĞÜSLERİ DİKKAT ÇEKTİ

Baştan aşağı imaj değişikliğine giden Morgül, Instagram hesabından ilginç bir slayt paylaştı. Leopar desenli bornozuyla fotoğraflarını paylaştı. Şarkıcının paylaşımında göğüsleri dikkat çekti.

“MİLLETE YORUM BAHANE”

Morgül, kendisine gelecek eleştirileri de paylaşımının altında düştüğü “Hayatta bir insanın başına her şey gelebilir.Hastalıklar dertler sorunlar olumsuzluklar hepsi bizim için birer imtihansa sınavları başarmak ta bizim elimizde.Yaşadıklarımla o kadar çok sıkıntılardan geçtim ki yılmadım mücadele ettim.Bütün kötü hastalıklardan da kötü insanlardan da kalbimi tertemiz tutarak kendimi tedavi ederek huzuru buldum.Kimseyi yargılamadan kınamadan hoşgörüyle haddimi bilerek her defasında küllerimden yeniden doğdum. Ronaldo leopar bornoz giyince şahane ben giyince millete yorum bahane” notla cevap verdi.

BİMANŞET


Leave a Reply

Your email address will not be published.