YUNAN BAYRAĞININ ÖNÜNDEKİ ORTA PARMAK HAREKETİNDEN SONRA İLK AÇIKLAMA

oyuncu-can-yaman-yunan-bayraginin-onunde-orta-12464333_2018_o

Başrolünü Demet Özdemir ile paylaştığı Erkenci Kuş dizisiyle yıldızı parlayan oyuncu Can Yaman, “2019’un en beğenilen erkek başrol oyuncusu” seçildiği için Yunanistan’a gitmiş ve büyük ilgiyle karşılanmıştı. Hayranlarının sevgisiyle karşılaşan Yaman, ortaya çıkan bir fotoğrafıyla görenlerin ağzını açık bıraktı.

ORTA PARMAK HAREKETİ YAPTI

Snob Magazin’in haberine göre; Erkenci Kuş’ dizisinin gösterildiği SKAI kanalında yayınlanan bir talk şov programına katılan Can Yaman’ın Akropolis ziyareti sırasında orta parmak hareketi yaptığı bir görüntü ortaya çıktı. Yaman’ın bu hareketi Yunan bayrağının önünde yapması da kafa karıştırdı. Yaman’ın hayranları, söz konusu fotoğrafı photoshop olabileceğini oyununun böyle bir şey yapmayacağını iddia etti.

HAYRANLARINI KIZDIRDI

Atina’daki Eleftherios Venizelos Havalimanı’nda sevgi gösterileriyle karşılanan Can Yaman’ın yaptığı bu hareket, Yunan basınında da büyük yankı uyandırdı. Yaman’ın Yunan hayranları fotoğraf karşısında şaşkına dönüp sosyal medya hesaplarından oyuncuya sitem etti.

YUNANLI MODELE GÖNDERME Mİ YAPTI?

Yunanlı ünlü model, geçtiğimiz günlerde Türk bayrağının önünde orta parmak hareketi yaparak poz vermişti. Yaman’ın bu hareketi de akıllara ‘Yunanlı modele gönderme mi yaptı?’ sorularını getirdi.

YUNAN BASININA AÇIKLAMA YAPTI

Bir Yunan televizyonunun konuğu olduğu için ülkede bulunduğu ortaya çıkan Can Yaman programda açıklamalarda bulundu. Can Yaman gözlüğünü her zaman orta parmağı ile yukarı kaldırdığını söyledi. İddiasını kanıtlamak isteyen Can Yaman daha önceden bu şekilde çekilmiş fotoğraflarını da programda takipçilerine gösterdi. Can Yaman, gazetecilerin kendisini çektiği sırada ne kendilerine ne de Yunan bayrağına bir hakaret amaçlı el hareketi yapmadığını savundu.

Can Yaman, Yunanistan’da star gibi karşılandı. Ancak Atina’da verdiği bu poz, Komşu’da deprem etkisi yarattı. Yunan gazeteciler, ‘Bayrağımıza ve ülkemize saygısızlık yaptı’ ifadelerini kullandı. Yaman ise gözlüğünü düzelttiğini açıkladı.

BİMANŞET


Leave a Reply

Your email address will not be published.