POLİSİN ASAYİŞ VE TRAFİK DENETİMLERİ CAN YAKTI…

TRAFİK POLİS
Gazimağusa, Girne, Güzelyurt ve İskele’de  23 – 24.10.2019 tarihleri, 18.00 -03.00 saatleri arasında asayiş ve trafik denetimleri gerçekleştirildi.GAZİMAĞUSA… KUMARHANEYE GİRİŞİ YASAK 9 KİŞİ, İKAMET İZİNSİZ BİR KİŞİ TESPİT EDİLDİ

Gerçekleştirilen denetimler sonucu, Gazimağusa’da kumarhanelerde yapılan kontrolde,  kumarhaneye girmeleri ve bulunmaları yasak olan toplam 9 kişi tespit edilerek haklarında yasal işlem başlatılmış olup, izinsiz ikamet ettiği tespit edilen bir kişi ise tutuklandı.

157 SÜRÜCÜYE CEZA, 3 ARACA TRAFİKTEN MEN

Trafik ekiplerinin gerçekleştirdiği kontrollerde ise toplam 500 araç kontrol edilmiş ve suç işlediği tespit edilen 157 araç sürücüsü hakkında ileri işleme gidilirken, çeşitli suçlardan 3 araç da trafikten men edilmiştir.

GİRNE

Girne’de yapılan denetimlerde, bölgede faaliyet gösteren barlar ve diskolar kontrol edilerek herhangi bir olumsuzluk tespit edilmedi.

KUMARHANEYE GİRİŞİ YASAK 14 KİŞİ TESPİT EDİLDİ

Kumarhanelerde yapılan kontrolde ise kumarhaneye girmeleri ve bulunmaları yasak olan 14 kişi tespit edilerek, haklarında yasal işlem başlatıldı.

İZİNSİZ İKAMET ETTİĞİ TESPİT EDİLEN BİR KİŞİ TUTUKLANDI

Öte yandan izinsiz ikamet ettiği tespit edilen bir kişi ise tutuklandı.

53 SÜRÜCÜYE CEZA, 4 ARACA TRAFİKTEN MEN

Trafik ekiplerinin gerçekleştirdiği kontrollerde ise toplam 170 araç kontrol edildi ve suç işlediği tespit edilen 53 araç sürücüsü hakkında ileri işleme gidilirken, çeşitli suçlardan dolayı 4 araç trafikten men edildi.

GÜZELYURT

Güzelyurt’ta gerçekleştirilen denetimlerde bölgede faaliyet gösteren bet ofisleri, alkollü içki satışı yapılan yerler, gece kulüpleri ve kahvehaneler kontrol edilmiş, kontroller sonucunda herhangi bir olumsuzluk tespit edilmedi.

58 SÜRÜCÜYE CEZA, 3 ARACA TRAFİKTEN MEN

Trafik ekiplerinin gerçekleştirdiği kontrollerde ise toplam 530 araç kontrol edildi ve suç işlediği tespit edilen toplam 58 araç sürücüsü hakkında ileri işleme gidilirken, çeşitli suçlardan dolayı 3 araç trafikten men edildi.

İSKELE

İskele’de gerçekleştirilen denetimler sonucu ise kuzey sahil şeridi, İskele Boğaz, Long Beach ve Siteler Bölgelerinde kontroller gerçekleştirildi.

KUMARHANEYE GİRİŞİ YASAK 3 KİŞİ TESPİT EDİLDİ

Yapılan denetimler sonucu kumarhaneye girmeleri ve bulunmaları yasak olan 3 kişi tespit edilerek haklarında yasal işleme gidilirken izinsiz ikamet ettiği tespit edilen bir kişi ise tutuklandı.

31 SÜRÜCÜYE CEZA, BİR ARACA TRAFİKTEN MEN

Trafik ekiplerinin gerçekleştirdiği kontrollerde ise toplam 140 araç kontrol edildi ve suç işlediği tespit edilen 31 araç sürücüsü hakkında ileri işleme gidilirken, bir araç da trafikten men edildi.

BİMANŞET


Leave a Reply

Your email address will not be published.