DEFNE SAMYELİ’NİN KIZI DEREN’İN YENİ AŞK BOMBASI

DEREN TALU

Magazin gündemine düşen son dakika haberi herkes tarafından konuşulmaya başlandı. İki ünlü ismin flörtleştiği iddiaları gündeme bomba gibi otururken herkes o iki ismin kim olduğunu araştırıyor. Defne Samyeli’nin kızı Deren Talu ile Kerim Sabancı’nın flört ettiği iddia edildi. İkilinin bir organizasyonda tanıştıkları ve yakınlaştıkları iddia edilirken arkadaş grubunun da desteklemesi ile bu ilişkinin başladığı iddialar arasında. İşte son dakika haberinin detayları!

Arzu-Ömer Sabancı’nın ortanca oğlu Hakan Sabancı geçen çarşamba Levent’teki gece kulübü Chicki Boom’daydı. Yurt dışından gelen misafirleri ile birlikteydi. Defne Samyeli’nin Eren Talu’dan olan kızı Deren Talu da kulüpteydi. Dedikoducular ve tanımayanlar, ikilinin birlikte olduğunu konuşmaya başladı. Oysa alakası yok.
Deren Talu ve Kerim Sabancı flört ediyor

Posta’dan Halil Kalmuk’un haberine göre; Deren Talu’nun kalbini çalan Hakan Sabancı değil, adını şimdiye kadar dedikodulardan uzak tutmayı başaran kardeşi Kerim Sabancı.Kerim Sabancının da o gece kulüpte olduğu, Deren’in de içinde olduğu arkadaş grubu ile eğlendiği ortaya çıktı.

2018’de University of Southern California Üniversitesi’nden mezun olan Kerim, Amerika’da çalışıyor. Deren gibi 23 yaşında.

BİMANŞET


Leave a Reply

Your email address will not be published.