İŞTE ÜNLÜLER VE DEV SERVETLERİ!

altın

Demet Akalın

Demet Akalın
Kocası Okan Kurt’un aldığı 100 tırla övünen Demet Akalın’ın mal varlığı dudak uçuklatan cinsten… Acarkent’te 800 bin dolar değerinde villa, Ulus’ta toplam 1 milyon 300 bin dolar değerinde 3 daire, Çeşme’de 450 bin TL’lik denize sıfır yazlık, Maslak’ta 1 adet daire, bankada en az 400 bin TL, Gölcük’te 4 ev ve arsa.

Tuba Büyüstün

Tuba Büyüstün
Türkiye’nin en güzel kadınlarından biri olarak gösterilen Büyüküstün’ün, oyunculuk kariyerinden elde ettiği tüm geliri ‘Baykon Endüstriyel Tartım Sistemleri’ ve ‘İstron Elektronik Teknolojileri’ adlı iki firmaya yatırdığı belirtiliyor. Büyüküstün, Kazakistan, Azerbaycan ve Kırgızistan gibi ülkelerde de ticari faaliyetler yürütüyor.

 

Ata Demirer

Ata Demirer
Başarılı oyuncu Ata Demirer’in ‘Eyvah Eyvah’ filminden kazandığı geliri, Bozcaada’da bir üzüm bağını satın almak için kullandığı biliniyor.

İbrahim Tatlıses

İbrahim Tatlıses
İbrahim Tatlıses’in servetinin Demet Akalın’dan eksiği yok, fazlası var. Seyrantepe’de 1.5 dönüm arsa üzerinde kebap salonu, TV binası, Tatlıses Şirketler Grubu binası, By Tatlıses Giyim Atölyesi, Demirciköy Alarko Sitesi’nde bir villa, Seyrantepe Oyak Sitesi’nde 3 daire, Şanlıurfa’da 1 daire, Şanlıurfa’da 3 dönüm arsa, İzmir Narlıdere Folkart Evleri’nde 1 daire, Hadımköy Günışığı konaklarında bir villa, 1 tekne, 2 sürat motoru, 2 tane Mercedes marka Otomobil, 3 Jeep, 1 tane limuzin, 20 tane şirket aracı, Bodrum Bitez’de 48 daireli Tatlıses Paradise apartları ve içinde bir villa, Bodrum Bitez’de 6 buçuk dönüm üzerine denize sıfır 26 odalı Golo Beach Hotel, Bodrum Bitez’de 6 buçuk dönüm arsa, Kuşadası’nda 8 dönüm üzerine 6 katlı 157 odalı 314 yataklı Tatlıses Otel ve İstanbul’da 5 kebap salonu

Seda Sayan

Seda Sayan
Seda Sayan’ın, Londra’da Paris Hilton ve İngiliz şarkıcı Amy Winehouse’un da oturduğu Kingston bölgesinde, 400 bin sterline bir ev satın aldığı biliniyor.

 

Seren Serengil

Seren Serengil
Bir cam atölyesi hayali kuran ve dünyanın en pahalı tabaklarını üretmeyi hedeflediğini belirten Seren Serengil, “Üreteceğim tabaklar koleksiyon parçaları olup dünyada sadece 100 ailede olacak. Bunları çok önemli bir markanın adı altında satışa sunacağım” demişti. Şimdilerde hayali gerçek oldu ve bu işle uğraşıyor.

Sibel Can

Sibel Can
Sibel Can’ın yalnızca İstanbul’da 50 dairesi bulunuyor. Nakkaştepe’de ve Levent’te boğaz manzaralı villa, Bodrum’da 2 villa, Miami’de villa ve yarış atı ile bankada yüklü bir nakit…

Tarkan

Tarkan
Başarılı sanatçı Tarkan, Beykoz Öğümce Köyü’nde çiftlik, Tarabya Sümer Korusu’nda 2.1 milyon TL değerinde villa, Arnavutköy’de tarihi köşk, New York’ta daire, Los Angeles’ta studio daire, iki cip ve bir otomobil sahibi.

Cem Yılmaz

Cem Yılmaz
Geçtiğimiz günlerde Defne Samyeli ile olan ilişkisini noktalayan Cem Yılmaz’ın serveti de ağızları açık bırakan cinsten. Levent’te bir villa, 1 milyon dolar değerinde bir tekne, Çeşme’de villa, bir benzin istasyonu, Bentley otomobil, 3 Maxi Scooter motosiklet, 1 Mini Cooper, 1 antika Anadol, 1 cip, 3 Porsche…

BİMANŞET


Leave a Reply

Your email address will not be published.