İŞTE ESCOBAR’IN KATLANAN TELEFONUNUN FİYATI!

Escobar Fold

Pablo Escobar’ın kardeşi Roberto De Jesus Escobar Gaviria’nın şirketi Escobar Inc, Escobar Fold 1 modeli ile katlanabilir telefon üreten firmalar arasına katıldı. Escobar Fold 1 olarak adlandırılan telefon, 349 dolar fiyat etiketine sahip ve Android işletim sistemi ile çalışıyor. 7.8 inç büyüklüğünde ekrana sahip olan bu katlanabilir telefon, gücünü Snapdragon 8 serisi bir işlemciden alıyor.

6 GB RAM’e sahip olan telefon 128 GB ve 512 GB olmak üzere iki farklı depolama alanı sunuyor. Parmak izi okuyucuya sahip olan telefonun arka tarafında 20 Megapiksel + 16 Megapiksel çift kamera kurulumu yer alıyor.

Cihazın tanıtım videolarında kadınlara yer verilmesi oldukça dikkat çekerken, tanıtım materyallerinde Samsung’a ve aynı zamanda Steve Jobs üzerinden Apple’a göndermeler yapılması dikkatlerden kaçmıyor. İlk etapta 100 bin adet üretildiği belirtilen telefonda, SIM kilidi bulunmuyor. Yani, dünyadaki tüm GSM operatörleri ile sorunsuz bir şekilde çalışıyor. Tüm bunları bir kenara bırakırsak, telefon “kırılmaz” olarak tanımlanıyor. Escobar’ın kardeşi bu telefonu kırmanın Galaxy Fold’dan daha zor olduğunu garanti ediyor. Ekranın özel bir plastikten yapıldığı ve bu nedenle darbelere karşı dayanıklı olduğu belirtiliyor.

 

BİMANŞET


Leave a Reply

Your email address will not be published.