ŞEYMA ALDATILDI!

maxresdefault

Acun Ilıcalı’dan tek celsede boşandıktan sonra İtalyan DJ Guido Senia ile aşk yaşayan Şeyma Subaşı aldatıldı!

SAMİMİ GÖRÜNTÜLERİNİ PAYLAŞMIŞTI

Youtube kanalı açan ve özel hayatıyla ilgili videolar paylaşan Şeyma Subaşı son olarak sevgilisi Guido ile olan samimi görüntülerini yayınlamıştı. Ortaya atılan aldatma iddiasından sonra Şeyma’nın tadının kaçacağa benziyor.

ÖPÜCÜKLERE BOĞDU

YouTube kanalından paylaştığı videosunda Subaşı, sevgilisinin yanına giderek “Şeyma hakkında ne düşünüyorsun?” diye sormuştu. Sevgilisini çok sevdiğini söyleyen Guido ise “Şeyma müthiş bir kadın. Tam bir ilham kaynağı. Hayatımızda olduğu için hepimiz çok şanslıyız” diyerek öpücüklere boğmuştu.

BİR TÜRK KIZIYLA SARMAŞ DOLAŞ EĞLENDİ

Magagenius isimli magazin sayfasının iddiasına göre İtalyan DJ, Şeyma Subaşı’nı bir Türk kızıyla aldattı. İtalyan DJ Guido Senia’nın Dubai’de S.B. isminde isminde bir Türk kızı ile gece kulübünde sarmaş dolaş eğlendiği belirtildi. Bu iddiaların ardından Şeyma Subaşı’nın hemen Senia’yı terk ettiği de konuşuldu.

DEMET’TEN ALDATMA İDDİALARINA BEĞENİ

Öte yandan şarkıcı Demet Akalın’ın bir Instagram sayfasındaki Şeyma’nın ihanet haberinin görselini beğenmesi takipçilerin gözünden kaçmadı.

PARTİDE EV SAHİPLİĞİ YAPTILAR

Acun Ilıcalı ile birlikte olduğu süre zarfında sosyal medya hesabından herhangi bir reklam yapmayan Subaşı, sevgilisi Guido Senia ile bir deodorant tanıtımında oynadı. Çift, rol aldığı markanın partisinde ev sahipliği yaptı.

Şeyma Subaşı DJ sevgilisi tarafından bir Türk kızıyla Dubai'de aldatıldı

BİMANŞET


Leave a Reply

Your email address will not be published.