MURİÇ’TEN SAKATLIK AÇIKLAMASI

2522470_f2bf14a3d7fb3eca6e119f75dc2e7b35

Fenerbahçe’nin başarılı santrforu Vedat Muriç, basın mensuplarının sorularını cevapladı.

Kadıköy’de gol atmanın inanılmaz bir duygu olduğunu dile getiren Kosovalı oyuncu, “Başka bir statta bu atmosferi, bu coşkuyu yaşayacağımı düşünmüyorum.” dedi.

Gol ya da asistle takımına katkı sağladığı için çok mutlu olduğunu kaydeden Muriç, “Benim gol atmamdan daha çok takımın kazanması önemli. Ben hiçbir zaman kendime gol hedefi koymuyorum. Çünkü eğer belli bir hedef koyup, o gol sayısına ulaşırsam bir rehavet olacağını düşünüyorum” şeklinde konuştu.

Vedat Muriç sakatlığı hakkında da bilgi verdi.

Gençlerbirliği karşısında attığı 2 golle maçın yıldızı olan Kosovalı futbolcu, adalesinde ağrı hissedince riske girmeyerek oyundan çıktığını kaydetti.

Antrenman eksikliği olduğunu belirten Muriç, “Maça çıkarken sağlık ekibiyle konuştuğumuzda benden kendimi korumamı istiyor. Ancak sahaya çıkarken maçın coşkusuyla ağrıyı unutuyorsun, sahada aklıma bileğim gelmiyor. Tabiri caizse Allah’a emanet gidiyoruz” yorumunu yaptı.

Demir Grup Sivasspor maçına kadar önlerinde uzun bir süreç olduğunu söyleyen 25 yaşındaki futbolcu, “2-3 gün sonra yüzde yüz hazır olacağımı düşünüyorum” dedi.

BİMANŞET


Leave a Reply

Your email address will not be published.