FENERBAHÇE 34 YAŞINDAKİ GODİN’İ GÜNDEME ALDI

Diego Godin

Savunmaya yapacağı takviye için ince eleyip sık dokuyan F. Bahçe’de asıl hedef belli oldu. Sarı-lacivertlerin İnter’in Uruguaylı stoperi Godin için girişimlere başladığı öğrenildi.

İtalyan ekibi, ilerleyen yaşı ve yüksek ücreti nedeniyle 34 yaşındaki futbolcudan kulüp bulmasını istedi. İnter’in en çok kazanan isimlerinden olan Godin, 2 senelik daha sözleşmesi olduğu için buna sıcak bakmasa da baskılar sonrası menajerine talimat verdi.

SIKI PAZARLIK YAŞANACAK

Bu noktada ise devreye Emre Belözoğlu girdi. Emre, 2012-13 sezonunda Atletico’dan takım arkadaşı olan Godin’le telefonda görüşüp şartlarını sordu. 1.87’lik futbolcu ile yüzeysel yapılan pazarlık sonrası menajer düzeyinde görüşmelerin başlaması kararlaştırıldı. Sarı-lacivertliler, Godin’le anlaşabilirse İnter, maliyetten kurtulmak için transferde kolaylık sağlayacak. Fakat, oyuncu ve F.Bahçe cephesi arasındaki görüşmelerin çetin geçmesi bekleniyor.

MENAJERİ GELİYOR

Godin’ın Emre Belözoğlu ile yaptığı ilk görüşme sonrası menajerini devreye soktuğu belirtildi. Hatta bunun üzerine menajerin birkaç gün içinde İstanbul’a gelip Belözoğlu ile masaya oturacağı ifade edildi. Bu arada bir başka iddiada ise aynı menajerin oyuncuyu Beşiktaş’a da önerdiği konuşuluyor.

BİMANŞET


Leave a Reply

Your email address will not be published.