“SEÇİMDE İDDİALIYIZ”

İZLEM GÜRÇAĞ

UBP Basın Bürosu’ndan yapılan yazılı açıklamaya göre, TV Güneş ekranlarında yayınlanan “Parantez” programına katılan UBP Girne Milletvekili İzlem Gürçağ Altuğra, Cumhurbaşkanlığı seçimine ilişkin yaptığı değerlendirmede, güzel bir sonuç elde edeceklerine inanç belirterek, seçimde iddialı olduklarını vurguladı.

Altuğra, “ Yola çıktık. İnancını kaybetmeyen, gücünü her zaman KKTC halkından alan bir partiyiz. Seçimde iddialıyız. Sayın Genel Başkan’ımızın Cumhurbaşkanlığı seçimini başarıyla tamamlayacağına elbette inanıyoruz. Sandıklar açılana kadar, oyların sayımı tamamlanana kadar adayımızın yanında yer alacağız, Saray’da da onu görevi başında göreceğiz.” dedi.

ANKET ÇALIŞMALARI HAKKINDA

Anket çalışmalarıyla ilgili yöneltilen bir soru üzerine Altuğra, anket çalışmalarının önemli olduğunu ve çalışmalara ışık tuttuğunu ifade etti ve “Anket çalışmaları önemlidir, ışık tutar. Ona göre ihtiyaç duyduğunuz alt yapı çalışmaları neler, eksiklikler neler onları görürsünüz. Olması gereken çalışma şekli. İkinci turun olması çok doğaldır” dedi.

BİMANŞET


Leave a Reply

Your email address will not be published.