ANNESİ VE SEVGİLİSİ ŞİAR’I YAKARAK ÖLDÜRMÜŞ

muge-anli-kan-donduran-itirafi-canli-yayinda-2-13544385_o

Sakarya’da yaşadığı evde yanarak şüpheli bir şekilde ölen 9 yaşındaki Şiar Kılıç ile ilgili şoke eden bir açıklama geldi. Müge Anlı canlı yayında, anne Gülizar Emanet ve sevgilisi ile ilgili; “Çocuk yangından 3 gün önce hastaneye gidildiği gün komaya girmiş. Bu ölümü açıklayamayacakları için benzinle evi yakmışlar. Adli tıp raporunda çocuğun ciğerlerinde karbonmonoksit çıkmış. Bu da çocuğun hayattayken eve atılıp, canlı canlı yakıldığının ispatı.” dedi.

CANLI YAYINDA GÖZALTINA ALINDILAR

Geçtiğimiz aylarda Sakarya’nın Kocaali ilçesinde yangın çıkan evde mahsur kalan Şiar Kılıç (9) yaşamını yitirmiş, annesi Gülüzar Emanet ise dumandan etkilenmişti. Küçük çocuğun şüpheli ölümü sonrası Müge Anlı’nın programına konuk olan anne, dün canlı yayında bir itirafta bulunarak, “Hami, oğlumu yangından önce öldüresiyle dövdü, yerden kalkamadı. Öldü sandım. Hami 3 çocuğumu da demir çubuklarla taciz ediyordu” demişti. Şok itiraf sonrasında anne Gülüzar Emanet ve erkek arkadaşı H.K. gözaltına alındı.

“BENZİNLE EVİ YAKMIŞLAR”

Müge Anlı, Sakarya’nın Kocaali ilesinde 28 Nisan günü annesinin sevgilisi ile yaşadığı evde yanarak şüpheli bir şekilde ölen 9 yaşındaki Şiar Kılıç ile ilgili gelen şok itirafı ise bugün canlı yayında açıkladı. Anlı, ifade işlemlerinin gece boyu devam ettiğini söyledi. Gelen ilk itirafı canlı yayında izleyicileriyle paylaşan Anlı; “Sabah saatlerinde ilk itiraf geldi. Şiar’ı annesi Gülüzar ve sevgilisi Hami yakarak öldürmüşler. Sakarya Cumhuriyet Başsavcısına çok teşekkür ediyorum. İstanbul Gayrettepe Cinayet Büro Amirliği de anında harekete geçti. Gülüzar ve Hami, burada gözaltına alınırken, Hami’nin annesi ve erkek kardeşi de Sakarya’da gözaltına alındı. Sorgu hala devam ediyor. Çocuk yangından 3 gün önce hastaneye gidildiği gün komaya girmiş. Bu ölümü açıklayamayacakları için benzinle evi yakmışlar. Adli tıp raporunda çocuğun ciğerlerinde karbonmonoksit çıkmış. Bu da çocuğun hayattayken eve atılıp, canlı canlı yakıldığının ispatı.” dedi.

Anne Gülüzar Emanet, sevgilisi H.K’nin oğlunu öldüresiye dövdüğünü, demir çubukla taciz ettiğini de Müge Anlı’ya itiraf etmişti.

BİMANŞET


Leave a Reply

Your email address will not be published.