ARIKLI’NIN KORONAVİRÜS TESTİ POZİTİF ÇIKTI

KKTC Cumhurbaşkanı adayı Arıklı'dan Akıncı'ya "Oy devşirmeye çalışıyor" eleştirisi

Yeniden Doğuş Partisi (YDP) Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı adayı Erhan Arıklı, koronavirüs testinin pozitif çıktığını açıkladı.

Arıklı, sosyal medyadan yaprığı paylaşımda 10 gündür evde kendini izole ettiğini hatırlattı ve bugün yaptırdığı testin pozitif çıktığını kaydetti.

Tomografi çekildiğini ve durumunun iyi olduğunu ifad eden Arıklı, Oasis Karantina Oteli’ne yerleştirildiğini belirtti

Arıklı şu paylaşımda buundu:

“Vallaha ne yalan söyleyim, benim ve partim için yollara düşmüş dava arkadaşlarımın birer birer pozitif çıkmasına üzülüyor, ama diğer taraftan bende herhangi bir semptom olmamasına içerliyordum. Kendimi arkadaşlarıma ihanet etmiş gibi hissediyordum.

Yaklaşık 10 gündür evde kendimi izole etmiştim. En küçük bir semptom belirtisi yoktu.

Nihayet bugün test yaptırmaya karar verdim. 3 ayrı yerde test yaptırdım.

Bir kaç saat sonra beni Sevgili Dostum Suat Günsel aradı ve üzüntü ile test sonucumun pozitif çıktığını söyledi. “Kardeşlik hukukumuza istinaden seni ben misafir etmek isterim” dedi.

“Elbette” dedim. Buruk bir sevinçle hazırlandım. Çantama epeydir okunmayı bekleyen kitapları doldurdum. Ev halkı ile uzaktan selamlaşıp Girne Suat Günsel Hastahanesine geldim.

Orada Tomografimi çekip, kan tahlillerimi yaptılar ve beni Oasis Karantina Hoteline yerleştirdiler.

Doktor tomografimin harika olduğunu söyleyerek beni tebrik etti. Evdeki Karantina süresini de dikkate alarak 3-5 gün sonra tekrar test yapacaklarını söyledi.

Neticede ben de artık pozitif bir adam oldum ve dava arkadaşlarımın arasına katıldım.

Selametle…”

Geçtiğimiz günlerde YDP’li bazı yetkili ve partililerin koronavirüs testi pozitif çıkmıştı. Testi pozitif çıkan YDP milletvekili Bertan Zaroğlu ise tedavisine devam etmek üzere dün ambulans uçakla Türkiye’ye götürülmüştü.

BİMANŞET


Leave a Reply

Your email address will not be published.