“ANNE OLMAK İÇİN YUMURTALARIMI DONDURDUM”

cagla-sikel-den-cocuk-itirafi-kizim-bebegim-13655628_8561_o

Ünlü manken Çağla Şıkel, Armağan Çağlayan’ın Gör Beni programında özel hayatıyla ilgili samimi açıklamalarda bulundu. Programda çocuk yapmanın insanı bencillikten uzaklaştırdığını anlatan Çağla Şıkel, anne olmak için yaratılmış bir kadın olduğunu söyledi. İlk hayalinin kız çocuğu olması olduğunu itiraf eden Şıkel, sonrasında kız çocuğunun k’sini düşündürmeyecek iki tane erkek evladı olduğunu ve bunun için şükrettiğini söyledi. Oğlak burcunun inatçı yapısı nedeniyle hala daha içinde bir yerlerde bir kız çocuğu istediğini açıkladı.

Bir gün bir kız çocuk sahibi olacağına inanan Şıkel, bunun için doğru zamanı beklediğini belirtti. İleride bir gün pişman olmamak için tüm önlemlerini aldığını söyleyen Şıkel, yumurtalarını dondurduğunu itiraf etti. Aynı zamanda Çağla Şıkel ilerde evlenip çocuk yapabileceğine dair de itiraflarda bulundu.

Armağan Çağlayan, ünlü mankenin dışarıdan bakıldığında mesafeli biri olarak göründüğünü söyledi. Bunun üzerine konuya açıklık getiren Şıkel, günlük yaşamında sevecen ve samimi biri olduğunu belirtti.

BİMANŞET


Leave a Reply

Your email address will not be published.