Bill Clinton, uzaylılar için 51’inci Bölge’ye ekip gönderdi

bill-clinton_4139

Tanımlanamayan uçan cisimler (UFO) olarak anılan hava olayları, son günlerde ABD’de sıklıkla konuşulan konular arasındaki yerini aldı.

Amerikan ordusu tarafından gözlemlenen cisimlerle ilgili Savunma Bakanlığı (Pentagon) ve NASA, araştırma ekipleri kurmaya karar verdi.

Tartışmalara, ülkenin eski Başkanı Bill Clinton da dahil oldu. Clinton’a, CBS’te katıldığı talk show programında uzaylılar ve gündemden düşmeyen 51’inci bölge soruldu.

Clinton, başkanlık görevi sırasında uzaylılarla ilgili gerçekleri açığa çıkarmak için her yolu denediklerini, söz konusu bölgeye ajanlar gönderdiğini söyledi.

“Uzaylı olmadığından emin olmak için…”

New Mexico eyaletine bağlı Roswell kentinde yaşandığı iddia edilen UFO kazasına değinen Clinton, “Uzaylı olmadığından emin olmak için 51’inci Bölge’ye insanlar gönderdik.” dedi.

Clinton, “Bununla nasıl başa çıkacağımızı bulmamız gerektiğini söyledim çünkü teknoloji açısından görünmezlik araştırmalarımızın çoğunu burada yapıyoruz. Örneğin, radar tarafından algılanmayan uçakları nasıl uçurduğumuz gibi. Bu yüzden bu kadar gizemliler.” ifadelerini kullandı.

ABD’nin eski Başkanı, “Ancak bildiğim kadarıyla uzaylı yok.” diye ekledi.

 

BİMANŞET


Leave a Reply

Your email address will not be published.