Müge Anlı canlı yayında evleneceğini açıkladı

Müge Anlı canlı yayında evleneceğini açıkladı

Müge Anlı, ATV’de ekrana getirilen uzun yıllardır sunuculuğunu üstlendiği Müge Anlı ile Tatlı Sert programında müjdeli haberi verdi. Müge Anlı, evleneceğini açıklaması ile kısa sürede gündem oldu.

ATV’de ekrana getirilen Müge Anlı ile Tatlı Sert programının sunuculuğunu üstlenen Müge Anlı, canlı yayında çarpıcı açıklamalarda bulundu. Müge Anlı ile Tatlı Sert programının cuma günü sezon finali yapacağını açıklayan Müge Anlı, evleneceğinin müjdesini verdi.

Müge Anlı, evleneceğini şu sözlerle duyurdu: “Aslında bugün kendimle de ilgili bir haber vereceğim. Aslında cuma günü verecektim bu haberi ama… Ne yazık ki bu kadar yalan yanlış haberler çıkıyor ve ben zaten hiçbirine cevap vermem. Hiç muhatap almıyorum kimseyi kendime. Siz beni izliyorsunuz, köyü yazanlara söylüyorum ben sizi okumuyorum.

MÜGE ANLI EVLENİYOR

Ama özellikle cuma günü vermeyi düşünüyordum bu haberi ama bugünden vermeyi daha uygun gördüm. Çünkü sevgili dostlar beni yıllarca evlerinizde misafir etmekle kalmadınız ailenizin bir ferdi olarak da kabul ettiniz. Bu yüzden kendimle ilgili sizleri de çok mutlu edeceğine inandığım bir haberi ilk ağızdan duymanızı istedim. Evlenmeye karar verdim.

MÜGE ANLI ŞİNASİ YÜZBAŞIOĞLU İLE EVLENECEĞİNİ AÇIKLADI

Müstakbel damadınızın ismini de açıklayayım ki şimdi artık o mu, bu mu, şu mu diye saçma sapan şeylerle karşılaşıyorum. Müstakbel damadınızın ismi Şinasi Yüzbaşıoğlu. Kendisi devlet memuru çok da saygı duyduğum bir mesleği var. İnşallah önümüzdeki sezon evli bir kadın olarak karşınıza çıkmayı istiyorum. Kısa bir süre içinde karar verdim. Kendim açıklamak istedim.”

İşte Müge Anlı’nın evlilik kararı aldığı Şinasi Yüzbaşıoğlu…

BİMANŞET