Başman: 25’nci Milletvekili ile meclisin yarısında yer alacağız!

ALİ BAŞMAN

UBP Genel Başkanı ve Başbakan Ünal Üstel, beraberindeki heyet, bakanlar ve milletvekilleri ile Milletvekili Adayı Ali Başman, Karpaz bölgesini ziyaret ederek, Büyükkonuk, Mehmetçik, Yeni Erenköy ve Dipkarpaz’da vatandaşlarla bir araya geldi.

Üstel ve Başman, ziyaretleri sırasında sıcak ilgi ve sevgi gösterileri ile karşılandı.

UBP’den aday olma gerekçelerini anlatan Ali Başman, siyasi ve ekonomik istikrarın önemine vurgu yaptı.

Başman, “25’nci Milletvekili ile meclisin yarısında yer alacağız. Bu da bir nevi tek başına iktidar demek… İstikrarı güçlü bir şekilde yakalamak demek” diye konuştu.

25’nci milletvekilliğini kazanarak 2027’ye kadar iktidarda kalacaklarını vurgulayan Başman, “2027’ye kadar ülkeye hizmetler kesintisiz devam edecek” dedi.

Başman, UBP ve destekçilerine yönelik şu ifadeleri kullandı:

“Çok iyi çalışmaya başladık. Her bölgede şahsıma ve UBP’ye gösterilen ilgi bizleri daha da heyecanlandırıyor, motive ediyor.
Favori biziz. Çok partili demokrasiye geçtiğimiz günden itibaren UBP her seçimin favorisidir. UBP’li isterse, UBP seçim kaybetmez. Bu seçim, sadece oy vererek değil, çok çakılarak sandıktan zaferle çıkacağız.
UBP’nin büyüklüğü, sorumluluğumuzu da artırıyor. Bu sorumluluk rehavet değil, ülkemize duyduğumuz sevginin de sorumluluğunu getirecek.
Hep birlikte çok iyi çalışmaya devam edeceğiz.”

 

Bir yorum yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak