Kız arkadaşına soru soran kişinin çene kemiğini kıran Berat Fırat 3 gün tutuklu kalacak

Berat Fırat

Girne’de faaliyet gösteren bir Club içerisinde meydana gelen vahim zarar meselesi ile ilgili olarak tutuklanan zanlı Berat Fırat mahkeme huzuruna çıkarıldı.

Mahkemede mesele ile ilgili olarak şahadet veren polis olayla ilgili bulguları aktardı.

Polis 27 Mayıs 2023 tarihinde saat 01.30 raddelerinde Girne’de faaliyet gösteren bir club içerisinde, Girne’de sakin Berat Fırat’ın kız arkadaşına soru sorduğu gerekçesiyle müşteki Ö.D’nin gizlice arkasından gelip, yüzünün sol yanak kısmına yumruk vurmak suretiyle adı edilenin çene kemiğinin kırılmasına neden olduğunu mahkemeye aktardı.

Polis mesele ile ilgili olarak zanlının yapılan şikâyet üzerine tutuklandığını müştekinin Lefkoşa Dr. Burhan Nalbantoğlu Devlet Hastanesi Cerrahi servisinde müşahede altına alındığını ve tedavisinin devam ettiğini belirterek soruşturmanın henüz daha tamamlanmadığını belirtti.

Polis olay yerindeki kamera görüntülerinin temin edildiğini ve incelemesinin sürdüğünü zanlının ifadesinin ve çevre şahadetlerinin teyit ve tekzip edilmesi gerektiğini belirterek soruşturma maksatlı zanlının 3 gün poliste tutuklu kalmasını talep etti.

Huzurunda verilen şahadeti değerlendiren Kıdemli Yargıç Mesut Mesutoğlu zanlının soruşturma maksatlı 3 gün poliste tutuklu kalmasına emir verdi.

 

Bir yorum yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak