Üstel: Ali Başman’ın seçimi kazanmasıyla gücümüze güç katacağız

347230770_1300889927529366_2936887236770195373_n

Başbakan Ünal Üstel 25 Haziran‘da gerçekleştirilecek olan milletvekili seçimi çerçevesinde gezilerine devam ediyor.

Üstel, dün yaptığı Yenierenköy ve Dipkarpaz ziyaretlerinde, “Gücümüzü artırmak için bir milletvekili daha kazanmak istiyoruz” şeklinde konuştu.

UBP Genel Başkanı Başbakan Üstel KKTC’nin kalbi Karpaz’ın konuksever insanları ile bir arada bulunmaktan duydukları mutluluğu ifade etti.
Konuşmasında Yerel seçimde muhalefetin yalanlarını anımsatan Üstel, ” 5 ayda belediyeler batacak, kapanacak, çalışanlar dışarı atılacak denildi. Bugün ise muhalefetin belediye başkanları gelip bize teşekkür ediyor. İyi ki belediyeleri birleştirdiniz ve batacak olanları kurtardınız diyorlar” diye konuştu.

Üstel, “Daha yapılacak işler var. İş yapmak, yürek ister, cesaret ister. Bu da bizde var. Gücümüzü artırmak için bir milletvekili daha kazanmak istiyoruz. Çok iyi bir adayla yola çıktık. Sayın Ali Başman’ın da kazanmasıyla gücümüze güç katacağız” diye konuştu.

Gençlerin ülkede kalması için 20 yıl sonra sosyal konut projelerini hayata geçirdiklerine işaret eden Üstel, başvuruların Temmuz’da başlayacağı müjdesini verdi.

Ekonomik büyüme, güçlü bir mali yapı ve gençlere yeni istihdam alanları için siyasi istikrarın önemine vurgu yapan Üstel, “Çıkaracağımız tek milletvekili çok önemli hale gelmiştir. Sizlerden Ali Başman için destek istiyoruz. Nasıl olsa kazanır demiyelim. Kazanmak için çalışacağız. Ali Başman kardeşimizi 25 Haziran’da 25. Vekil olarak bağrımıza basacağız” diye konuştu.

 

 

Bir yorum yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak