Ali Başman: Öyle bir kazanalım ki, bundan sonra karşımıza çıkanlar iki defa düşünsün

350011778_1316169529250277_1427129583058116394_n

Ulusal Birlik Partisi’nin 25 Haziran’da yapılacak ara seçimdeki Milletvekili Adayı Ali Başman, Lefkoşa’da düzenlenen etkinlikle partililerle bir araya geldi.

Golden Tulip Otel’de yer alan etkinliğe, UBP Genel Başkanı Başbakan Ünal Üstel, bakanlar, milletvekilleri, UBP’ye gönül vermiş vatandaşlar katıldı.

UBP Milletvekili Adayı Ali Başman da adaylığının gündeme gelmesinden itibaren kendisine gösterilen ilgiye ve desteğe teşekkür ederek sözlerine başladı.

Ülkenin en büyük siyasi partisinden aday gösterilmekten onur duyduğunu vurgulayan Başman, 25 Haziran’da 25’nci Milletvekili seçilmesi için canla başla çalışmaya başladıklarını söyledi.

UBP’nin adına yakışır şekilde, salondaki birliğin sandığa yansımasıyla başarının kaçınılmaz olduğunu ifade eden Başman, şöyle devam etti:
“Hayatımda çok yerler önemli görevlerde bulundum ama bu görev başka bir duygu. Ülkeme UBP sayesinde, siyaset yoluyla hizmet etmek iiçin heyecanlıyım.
Bir KKTC sevdalısı olarak, vatansever olarak, birikimimi, ülkemiz adına, kullanmak istiyorum. 25’inde 25’inci Milletvekili olarak, mecliste, sokakta, sizlerle sizin için çalışmaya başlayacağız. Gücümüze güç katacağız. Ülkemizi, aydınlık yarınlara ulaştıracak adımlara katkı koyacağız.
Bize güvenin; partimize güvenin. 25’nci Vekil, 2027’de tek başına iktidarın kapısını açacaktır Bir olsun bizim olsun değil… Öyle bir kazanalım ki, bundan sonra karşımıza çıkanlar iki defa düşünsün.”

 

 

Bir yorum yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak