Ali Başman: Bizim gailemiz KKTC’dir

basman-maras---15-

UBP Milletvekili Adayı Ali Başman, Gazimağusa seçim turu kapsamında Maraş Gençlik Merkezi’nde düzenlenen toplantıda halka hitap etti.

Toplantıya UBP Genel Başkanı ve Başbakan Ünal Üstel, Genel Sekreter Oğuzhan Hasipoğlu, Tarım ve Doğal Kaynaklar Bakanı Dursun Oğuz, Milletvekilleri Resmiye Canaltay, Emrah Yeşilırmak ve Hakan Dinçyürek de hazır bulundu.

Başman, halka hitabında UBP geçmişini anlatırken, UBP’li bir ailenin çocuğu olduğunu herkesin bildiğini belirtti.

Başman, “Gerek iş dünyasına, gerek spor camiasına çok emeğimiz geçti, çok şükür kimsenin hakkını yemedik. Alnımız ak bu yola çıktık ve sizinle birlikte yürüyoruz “ dedi.

Başman, “Partime, Genel Başkanımıza, beni aday gösterip onore ettikleri için çok teşekkür ederim, hiç düşünmeden, bu parti için bu ülke için insanımız için elimizi taşın altına koyduk. Bizim gailemiz KKTC’dir… Gailemiz, Kıbrıs Türk halkının daha refah dolu günlere ulaşmasına katkı koymaktır ”dedi

25 Milletvekili ile 2027’ye
Kesintisiz hizmet vermek istediklerini vurgulayan Başman, “Seçimi kazanmada örgüt yapısı, kadın ve gençlik kolları çok önemli. Bu seçimden çok güçlü çıkmamız lazım. Büyük fark atarak, gücümüzü gösterelim.” dedi.

 

 

Bir yorum yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak