Başman: Spor camiasında adımız başarılarla geçiyorsa, bundan onur duyarım

fc9c6396-c91c-40fa-9c15-bebfc5f0dfdf

UBP Milletvekili Adayı Ali Başman, Gazimağusa’da Dumlupınar ve Çanakkale Spor Kulüpleri’ni ayrı ayrı ziyaret ederek, sporcularla sohbet etti, vatandaşlara bir araya geldi.

UBP Genel Sekreteri Oğuzhan Hasipoğlu, Gazimağusa İlçe Başkanı Nahit Öncü, Tarım Bakanı ve Doğal Kaynaklar Bakanı Dursun Oğuz, Milletvekilleri Hakan Dinçyürek ve Hüseyin Çavuş Kelle de ziyaretlerde hazır bulundu.

Başman, sporcularla sohbetinde, kulüp yöneticiliği sırasında gençlerle, sporcularla birlikte şampiyonluklara imza attıklarını hatırlatarak, “ Çok çalıştık, ekip olduk, gençlerin sorunlarını dinleyip çözüm önerileri ortaya koyduk ve başardık. Spor camiasında adımız başarılarla geçiyorsa, bu bana onur verir” dedi.

Spora verdiği önemi, sporcuların, beklentilerini, mecliste de gündeme getireceğini belirten Başman, “ Atatürk’ün ben sporcunun zeki çevik ve ahlaklısını severim sözünü benimsemiş gençler, sporcular yetiştirip, onları, haksız ambargolar altından kurtaracağız ve uluslararası başarılara imza atmaları için teşvik edeceğiz. Yaptık, yine yapacağız. “ diye konuştu.

Bir yorum yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak