Ataoğlu, Cevdet Yılmaz Başkanlığında yapılan toplantıya katılarak turizm ile ilgili görüşmede bulundu.

355080810_602835051951703_3307549520662061990_n
Başbakan Yardımcısı Turizm Kültür Gençlik ve Çevre Bakanı Fikri Ataoğlu, Türkiye Cumhuriyeti Cumhurbaşkanı Yardımcısı Cevdet Yılmaz Başkanlığında yapılan toplantıya katılarak turizm ile ilgili görüşmede bulundu.
Başbakan Ünal Üstel, TC Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Abdulkadir Uraloğlu, TC Lefkoşa Büyükelçisi Metin Feyzioğlu ve Bayındırlık ve Ulaştırma Bakanı Erhan Arıklı da katıldığı toplantı yaklaşık 30 dk sürdü.
Toplantıda Türkiye ile Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti arasında var olan kardeşlik ve dostluk bağının daha da güçlendirilmesi ve yapılması planlanan projeler hakkında fikir alış verişinde bulunuldu.
Başbakan Yardımcılığı’na bağlı daireler başta olmak üzere özellikle KKTC turizmi hakkında bilgiler veren Ataoğlu, turizm ile ilgili atılması planlanan projeler konusunda da Türkiye Cumhurbaşkanı Yardımcısı Cevdet Yılmaz ile değerlendirmelerde bulundu.
Türkiye’nin her zaman KKTC halkının yanında olduğunu ifade eden Ataoğlu, TC Cumhurbaşkanı Yardımcısı Cevdet Yılmaz’a yeni görevinin hayırlı olmasını diledi.

Bir yorum yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak