Başman: Bu seçimi birlikte kazanacağız

355122670_658530879653989_8781459596490858050_n

UBP Milletvekili Adayı Ali Başman, seçim gezilerine Gazimağusa merkezle devam etti.

Maraş’ta çok geniş katılımlı toplantılarla vatandaşlarla buluşan Başman, Pertev Paşa Mahallesi, Piyale Paşa Mahallesi, Anadolu Mahallesi’nde bölge halkı ile bir araya geldi.

Başman, seçime bir hafta kaldığını belirterek “ Sandık günü yaklaştıkça partimizin ve bizim kazanma arzumuz artıyor” dedi.

UBP’nin örgütsel gücünün ülkenin her yanında kendisini hissettirdiğine vurgu yapan Başman, “ Bu seçimi birlikte kazanacağız” diye konuştu.

Adaylığının ülkenin her kesiminde heyecan ve beklenti yarattığına işaret eden Başman, “ Bu çok güzel bir duygu. Ayrıca sorumluluk da veriyor. Elimde sihirli değnek yok. 7/24 çalışan bakanlarımız ve milletvekillerimiz var. Bizim de deneyimlerimizi, birikimlerimizi kamuoyu zaten biliyor. Hepsini harmanlayacağız, sizden alacağımız gücümüzü, daha çok icraata dönüştüreceğiz” diye konuştu.

Her bölgede ekonomik sorunlarla ilgili sorulara verdiği yanıtlarla vatandaşın takdirini almamın mutluluğunu yaşadığını ifade eden Başman, “ Ekonomiyi, maliyeyi, finans yönetimini, ülkemiz insanının doğrudan alım gücüne yönlendirecek adımlar için sizden daha güçlü destek istiyoruz” dedi.

Devlet gelirlerini artıracak, istihdam alanlarını geliştirecek, yatırımları önemseyecek bir siyaseti daimi olarak benimseyeceğini vurgulayan Başman şöyle devam etti:

Dövizde dalgalanma oldu. İnsanlar soruyor ne yapacağız? diye. İnanın ben bu soru nedeniyle ayakta kaldım. Şirketimle, nice dalgalanmalar atlattım. Fırtınalar sonunda gemiyi limana yanaştırdım. Ama devlet yönetiminde, hele KKTC’nin, Anavatan Türkiye gibi bir gücü var.  Her sorunda yanımızda. Biz düşüneceğiz, projeleyeceğiz, Anavatanımızım desteğiyle, refah dolu geleceğe birlikte yürüyeceğiz. Yolumuz açık olsun. Başarı yakın. Zafer yakın… Son bir hafta… El ele verelim… Sandıklara gidelim. Güneşimizin altına güçlü desteğimizi verelim.

Bir yorum yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak