Üstel: Bir evet mührü ile toplum kazanacak, istikrar kazanacak

ÜSTEL

UBP Genel Başkanı ve Başbakan Ünal Üstel, Esentepe, Beylerbeyi, Çatalköy, Ozanköy ve Lapta’da halkla buluştu.

Başbakan Üstel, Pazar günü yapılacak olan ara seçime işaret ederek, güneşin bir kez daha yeniden doğacağını söyledi, Ali Başman’ın arkasında halkın güçlü desteğini gördüklerini kaydetti.

Üstel, “Bu seçimi kazanacağız. Tüm yoklamalar da bunu gösteriyor. Bizim derdimiz ülkemiz ve halkımızdır. Bu seçimden güçlü bir şekilde çıkacağız ve gücümüze katacağız” açıklamasını yaptı.

“Ülkemiz için çalışmaya devam edeceğiz” diyen Başbakan Üstel, şöyle devam etti:

“Bir yıl içinde istikrarı yakaladık. Nerede bir zorluk varsa aşmak için çalıştık, başardık ve başarmaya da devam edeceğiz. Bir yıl önce ne söz verdiysek hepsini yaptık ve yapacağız.”

“500 YATAKLI HASTANENİN EN YAKIN ZAMANDA TEMELLERİNİ ATACAĞIZ”

Üstel, Lefkoşa’da yapılması planlanan 500 yataklı hastanenin ihalesine çıkılmak üzere olduğunu ifade ederek, “En kısa zamanda temellerini atacağız” ifadelerini kullandı, Güzelyurt, Girne ve Karpaz’a da hastane inşa edileceğini dile getirdi.

“BİR EVET MÜHRÜ İLE TOPLUM KAZANACAK, İSTİKRAR KAZANACAK”

UBP Genel Başkanı ve Başbakan Üstel, açıklamasını şöyle tamamladı:

“Bir evet mührü ile toplum kazanacak, istikrar kazanacak. UBP’ye oy ver KKTC’ye güç ver… UBP’ye oy ver enerjiye güç ver, UBP’ye oy ver üretene güç ver, UBP’ye oy ver ulaştırmaya güç ver, UBP’ye oy ver eğitime güç ver…”

 

Bir yorum yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak