Gönyeli’de şiddet: eşini ve baldızını darp etti

Hüseyin Yıldırım

Gönyeli’de eşini ve baldızını darbeden Hüseyin Yıldırım mahkemeye çıkarıldı. Yıldırım’ın 3 gün tutuklu kalmasına karar verildi.

Gönyeli’de meydana gelen “Yaralama, Şiddet Kullanma Tehditti, Ciddi Darp” kadına karşı şiddet meselesi ile ilgili olarak tutuklanan zanlı Hüseyin Yıldırım mahkeme huzuruna çıkarıldı.

Mahkemede mesele ile ilgili olarak şahadet veren polis memuru Alparslan Yavuz olayla ilgili bulguları aktardı. Yavuz, 28 Haziran 2023 tarihinde saat 20.30 raddelerinde Gönyeli’de sakin zanlı Hüseyin Yıldırım’ın, Gönyeli’de bulunan ikametgahları içerisinde denize gitme dediği halde denize gittikleri için eşi ve baldızını ciddi şekilde darbettiğini aktardı.

Polis memuru Alparslan Yavuz meselenin ciddi bir mesele olduğunu alınan ifadelerin teyit ve tekzip edileceğini müştekilerin doktor kontrolünden geçirilerek raporlar temin edildiğini ayrıca kayıp emare bıçak olduğunu belirterek zanlının ilk etapda 3 gün poliste tutuklu kalmasını talp etti.

Polis şahadeti üzerine söz alan zanlı kasti birşey yapmadım yapmak isteseydim şişeyi duvara değil üzerine atar orada yapacağımı yapardım dedi.

Huzurunda verilen şahadeti değerlendiren Yargıç Aysu Çakan Alakan zanlının soruşturma maksaltı 3 gün poliste tutuklu kalmasına emir verdi.

Bir yorum yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak