Real Madrid, Arda Güler için imza töreni düzenledi

Real Madrid, Arda Güler için imza töreni

Arda Güler resmen Real Madrid’de. 18 yaşındaki Arda Güler kendisini 6 yıllığına Real Madrid’e bağlayan sözleşmeyi imzaladı. Başarılı futbolcu, İspanyol devinde 24 numaralı formayı giyecek.

Arda Güler kendisini Real Madrid’e bağlayan sözleşmeyi imzaladı. Arda Güler, 2029 yılına kadar Real Madrid’in başarısı için ter dökecek. 18 yaşındaki futbolcu, İspanyol devinde 24 numaralı formayı giyecek.

FLORENTINO PEREZ: “ARDA GÜLER YETENEKLERİN HERKESİ ETKİLEDİ”

Arda Güler için düzenlenen imza töreni öncesi konuşan Real Madrid Başkanı Florentino Perez, “Bugün Arda Güler’i Real Madrid’in yeni oyuncusu olarak aramızda görmekten dolayı çok mutluyuz. Arda yeteneklerin herkesi etkiledi. Real Madrid’i seçtiğin için teşekkür ederiz.” ifadelerini kullandı.

ARDA GÜLER: “REAL MADRID’İN EFSANESİ OLMAK İSTİYORUM”

Florentino Perez sonrası konuşan Arda Güler, “Bugün benim hayatımın en özel günü. Bugüne kadar gelmemde katkısı olan herkese teşekkür ederim. Bugün beni destekleyen herkese çok teşekkür ederim. Ben de bu kulübün bir efsanesi olmak istiyorum. Burada olmak benim için çok büyük gurur. Herkese çok teşekkür ederim.” ifadelerini kullandı.

ANNESİ GÖZYAŞLARINI TUTAMADI

Öte yandan Arda Güler’in annesi Serap Güler’in gözyaşlarını tutamadığı anlar yayına yansıdı.

REAL MADRID FENERBAHÇE’YE NE ÖDEYECEK?

Real Madrid, Arda Güler transferi için Fenerbahçe’ye 20 milyon Euro bonservis ve azami 10 milyon Euro bonservis bedeli ödeyecek. Fenerbahçe’nin Arda Güler’in sonraki satışından da yüzde 20 payı bulunuyor.

Bir yorum yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak