Alkollü sürücüsü Salman Sımsık, trafik ışıklarında bekleyen araca çarptı

TRAFİK KAZASI

Gazimağusa’da meydana gelen trafik kazasında, alkollü araç sürücüsü Salman Sımsık’ın trafik ışıklarına geldiğinde, o esnada önünde aynı istikamete doğru seyreden ve tarafında kırmızı ışık yandığı için durmakta olan Uğur Denizer yönetimindeki SE 384 plakalı salon aracın arka kısmına çarptığı bildirildi. Kaza sonucu yaralanan Denizer, tedavisinin ardından taburcu edildi.

Polis Basın Subaylığı’ndan yapılan açıklamaya göre, 10 Temmuz Pazartesi günü saat 22.30 sıralarında, Gazimağusa’da İsmet İnönü Bulvarı üzerinde, 41 yaşındaki Salman Sımsık, 353 miligram alkollü içki tesiri altında, yönetimindeki MN 088 plakalı araç ile kuzey istikametine doğru seyrettiği sırada, yol üzerinde bulunan trafik ışıklarına geldiğinde, o esnada önünde aynı istikamete doğru seyreden ve tarafında kırmızı ışık yandığı için durmakta olan 60 yaşındaki Uğur Denizer yönetimindeki SE 384 plakalı salon aracın arka kısmına çarptığı belirtildi.

Çarpmanın etkisiyle ileriye sola doğru savrulan MN 088 plakalı araç, bir evin bahçesinin demir korkuluklarına da çarpıp durmuştur. Kaza sonucu SE 384 plakalı araç sürücüsü Denizer kaldırıldığı Gazimağusa Devlet Hastanesi’nde yapılan tedavisinin ardından taburcu oldu.

MN 088 plakalı araç sürücüsü Salman Sımsık tutuklanmış olup, soruşturma devam etmektedir.

Bir yorum yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak