Dualar Sami için…

mzxq31zl

Lefkoşa’da 27 Mart 2024 tarihinde geçirdiği trafik kazasının ardından tedavi süreci devam eden Sami Sevinç bugün Lefkoşa Dr. Burhan Nalbantoğlu Hastanesi’nde yaklaşık 6 saatlik bir ameliyata girecek

Gündem Kıbrıs Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Çiğdem Aydın’ın oğlu olan 19 yaşındaki Sami Sevinç’in, Lefkoşa’da 27 Mart 2024 tarihinde geçirdiği trafik kazasının ardından tedavi süreci devam ediyor. Sami Sevinç bugün Lefkoşa Dr. Burhan Nalbantoğlu Hastanesi’nde yaklaşık 6 saatlik bir ameliyata girecek…

FECİ KAZANIN ARDINDAN SAMİ’NİN TEDAVİSİ HALA DEVAM EDİYOR… 

Lefkoşa’da 27 Mart 2024 tarihinde, saat 17:15 sıralarında, Bedrettin Demirel Caddesi üzerinde, Doğukan Yiğit Ünlü’nün (E-22), yönetimindeki MC 594 plakalı araç ile batı istikametine doğru seyrettiği sırada, karşıdan gelen ve düz gitmekte olan araçlara öncelik hakkı vermeden dikkatsizce Yzb. Tekin Yurdabak Caddesine dönüşe geçmesi sonucu o esnada Bedrettin Demirel Caddesi üzerinde doğu istikametine doğru kavşağa gelen Sami Sevinç (E-19) yönetimindeki VL 213 plakalı motosiklete çarptı. Kaza sonucu ağır şekilde yaralanan motosiklet sürücüsü Sami Sevinç’in kafatasında iki bölgede kırık meydana gelirken, beyin kanaması, sol bacağında parçalı kırık ve köprücük kemiği kırığı teşhisi ile yoğun bakımda tedavi altına alınmıştı. Lefkoşa Dr. Burhan Nalbantoğlu Devlet Hastanesi’nde tedavisi devam eden Sami Sevinç, bugün ameliyata girecek.

ÇİĞDEM AYDIN: TÜM SEVENLERİMİZİN DUALARINI BEKLİYORUM
Ameliyat öncesi aranan A RH (-) kanın hızlı bir şekilde bulunması ise mutluluk verdi. Sami Sevinç’in annesi, Gazeteci Çiğdem Aydın, aranan kanın hızlı bir şekilde bulunmasında seferber olan herkese teşekkür ederken, kazanın meydana geldiği günden bu yana gerek arayarak gerekse de ziyarete gelerek destek olan herkese teşekkür etti. Aydın, “Yaşanan bu kaza hepimizi derinden sarstı. Oğlum ölümle yüz yüze geldi. Yarın büyük bir operasyon geçirecek. Tüm sevenlerimizin dualarını bekliyorum” dedi.

SAMİ AMELİYATTA, ZANLI MAHKEMEDE OLACAK… 
Öte yandan araç sürücüsü zanlı Doğukan Yiğit Ünlü (E-22), Sami Sevinç Lefkoşa Dr. Burhan Nalbantoğlu Hastanesi’nde operasyonda iken, Lefkoşa Kaza Mahkemesi’ne teminat talebi ile çıkarılacak. Zanlı Doğukan Yiğit Ünlü, 29 Mart 2024 tarihinde yargıç huzuruna çıkmış ve hakkında 3 gün tutukluluk emri verilmişti.
Yaşanan bu gelişme hakkında da konuşan Gündem Kıbrıs Genel Yayın Yönetmeni Çiğdem Aydın, “Oğlum yarın büyük bir operasyon geçirecek ve ameliyattan çıkıp sağlıklı bir şekilde kendine gelmeden zanlının teminata bağlanması bizde büyük bir yara açacaktır” ifadelerini kullandı.

 

Bir yorum yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak