Berova’dan ilk açıklama: Kaza sonucunda kimsenin yaralanmaması en büyük tesellimiz oldu

438972755_10228710209192463_2271525579111162065_n

Maliye Bakanı Özdemir Berova, ekibi ile dün öğle saatlerinde Mağusa-Tuzla kavşağında geçirdiği trafik kazası sonrasında ilk kez açıklama yaptı.

Berova açıklamasında, “Kaza sonucunda kimsenin yaralanmaması en büyük tesellimiz oldu” ifadelerini kullandı.

Kaza sonrasında arayarak geçmiş olsun dileklerini ileten Cumhurbaşkanı Ersin Tatar Türkiye Cumhuriyeti Cumhurbaşkanı Yardımcısı Cevdet Yılmaz, Meclis Başkanı Zorlu Töre, KKTC Üçüncü Cumhurbaşkanı Derviş Eroğlu, Başbakan Dt.Ünal Üstel ,Türkiye Cumhuriyeti Büyükelçisi Metin Feyzioğlu, Tufan Erhürman ve bakanlara teşekkürlerini iletti.

Berova, “Sizlerin desteği ve varlığı bizim için çok değerli ve moral verici olmuştur. İyi ki varsınız…” ifadelerini kullandı.

Berova’nın açıklaması şöyle:

“Bugün katıldığımız 6. Dünya Sağlık Turizm Formu Akabinde Gazimağusa Limanındaki incelemelerimizi tamamladıktan sonra yol dönüşü, Gazimağusa- Lefkoşa anayolunun DAÜ kavşağında ne yazık ki üzücü bir trafik kazası geçirdik. Kaza sonucunda kimsenin yaralanmaması en büyük tesellimiz olmuştur. Kaza sonrasında arayarak geçmiş olsun dileklerini ileten Cumhurbaşkanı Ersin Tatar Türkiye Cumhuriyeti Cumhurbaşkanı Yardımcısı Cevdet Yılmaz, Meclis Başkanı Zorlu Töre KKTC Üçüncü Cumhurbaşkanı Derviş Eroğlu, Başbakan Dt.Ünal Üstel ,Türkiye Cumhuriyeti Büyükelçisi Metin Feyzioğlu Bakanlarımız, Milletvekillerimiz Ana Muhalefet Lideri Tufan Erhurman ve arkadaşlarımıza Mesajları ile geçmiş olsun dileklerini ileten tüm dostlarımıza Sizlerin desteği ve varlığı bizim için çok değerli ve moral verici olmuştur. İyi ki varsınız…”

 

Bir yorum yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak