Hazar Ergüçlü, Timsah Ateşi oyunu ile Girne’de sahne alıyor…

437380559_842235374594794_7517355947766365231_n
İnci Taneleri isimli dizideki rolü ile Türkiye gündemine oturan oyuncu Hazar Ergüçlü’nün de kadrosunda yer aldığı Timsah Ateşi adlı tiyatro oyunu, 26 – 27 Nisan tarihlerinde, Girne’de sahne alıyor.
Girne Belediyesi ve Birinci Global’in işbirliğiyle; Kamacıoğlu Grup, Özmerhan Grup, Rocks Hotel, Uptown Hotel ve Girne American Üniversitesi’nin destekleriyle sahnelenecek olan oyun, Girne Amerikan Üniversitesi Spectrum Salonu’nda, saat 20:00’de perde açıyor. Girne Belediyesi Sosyal İşler Şube Amirliği’nden verilen bilgiye göre iki gün boyunca sahnelenecek oyundan elde edilen gelirin bir kısmı Şampiyon Melekleri Yaşatma Derneği’ne, bir kısmı ise Girne Belediyesi Hayvan Barınağı ve Rehabilitasyon Merkezi’ne bağışlanacak. Oyunun biletleri
www.kibrisbiletcim.com adresinden online olarak alınabilecek.
OYUNUN KONUSU
Meghan Tyler’in kaleme aldığı, Mehmet Ergen’in yönettiği ve Zeynep Anacan’ın çevirdiği oyunun oyuncu kadrosu ise Hazar Ergüçlü, Funda Eryiğit, Okan Demirok ve Hidayet Erdinç gibi usta isimlerden oluşuyor. Timsah Ateşi, zıt kutuplarda yaşayan iki kız kardeşin babalarıyla olan çalkantılı hikayesini konu alıyor. İzleyicileri duygusal bir yolculuğa çıkaracak olan oyun, aile bağlarının derinliklerine iniyor.

Bir yorum yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak