“Gladiator 2” Set Fotoğrafları: Paul Mescal İlk Kez Görüntülendi!

946dkdjg

Ridley Scott’ın, başroldeki Russell Crowe’a Oscar kazandıran 2000 yapımı tarihi epik filmi “Gladyatör”ün devam filminin çekimleri İngiltere Sussex’te devam ediyor.

Daily Mail, merakla beklenen filmden yeni set görüntüleri paylaşarak başroldeki Paul Mescal’ın canlandırdığı Lucius karakterini ilk kez ortaya çıkardı.

“Gladiator 2″de Mescal, orijinal filmde Spencer Treat Clark’ın canlandırdığı Lucius’un yetişkin versiyonunu canlandırıyor. Oyuncu kadrosunda Denzel Washington ve Pedro Pascal’ın da yer aldığı filmden şu ana kadar hiçbir fragman veya tanıtım materyali paylaşılmadı.

Set fotoğraflarında görüldüğü gibi Mescal, büyük ölçüde benzer zırh tarzına sahip olması nedeniyle Crowe’un Maximus’una çarpıcı bir benzerlik taşıyor. Ayrıca görünüşe göre büyük bir savaş sahnesinden çıkıyor. Diğer resimlerde kalkanlarla birlikte tam zırhlı ekstralar da görülüyor. Ayrıca Mescal’ı parmaklıklar ardında, görünüşte bir köle kervanının parçası olarak gösteren fotoğraflar da var.

Lucius, Lucilla’nın (devam filminde geri dönen Connie Nielsen tarafından canlandırıldı) oğlu ve İmparator Commodus’un (Joaquin Phoenix) yeğeni olarak elit bir geçmişe sahiptir, ancak açıkça bu statüyü kaybeder ve bir şekilde köle olarak satılır. Daha sonra Maximus’a benzer bir yol izleyerek arenada saygı duyulan bir figür haline gelmesi gerekmektedir…

Bir yorum yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak